Jump to content


 • Forum psychologiczne

  • Jak nie wiesz co masz robić? W tej sytuacji możesz wszystko robić, nawet tańczyć i śpiewać a i tak do niej będzie należeć ostatnie zdanie. Ona teraz kalkuluje zyski i straty tej chorej relacji. Raz chce wrócić do byłego, raz mówi że to będzie błąd a ty przez to cierpisz, bo nie wiesz co masz robić. Chora gra moim zdaniem. Sama nie wie czego chce, a ty ją pocieszasz mając takie myśli ,,ona mnie pewnie zostawi,, Jak ona może być z tobą szczęśliwa skoro myśli o powrocie do byłego męża? Mih ma racje - po zawodach... jesteś na 3 miejscu.
  • Nie wiem co już mam robić raz mowi ze chce buc że mna raz że nie wie , raz że chce by wróciła do byłego męża ale nie bedzie szczęśliwa bo ma wyrzuty sumienia że odeszła ale oni cały czas się kłócili sama mówiła że było tragicznie jak jej to mowie to ona mi mowi ze wie że bedzie źle jak tak zrobi , mowi ze że mna jest szczęśliwa i że kocha mnie nie rozumiem jej 
  • Dziękuję Ci bardzo Małgosiu za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie. Michał
  • Wpadłaś w błędne koło. Nie przeglądaj telefonu mimo, ze Cię przysłowiowo korci. Nic nie ma bardziej poniżającego dla siebie samej jak właśnie kontrola i lustrowanie historii połączeń, przeglądanych stron czy wiadomości. Nie zaprzeczam, mnie też ten dylemat dotyczył i dotyczy jednakże wiem, ze to nic nie da. Nie jestem uzależniona od smartfona czy laptopa jak druga osoba, ale na pytanie co robisz? Odpowiadam: to samo co Ty. Nie wiem dokąd doprowadzą Was te częste sprzeczki, nieporozumienia i podejrzenia tym bardziej ze jesteście na starcie. Może warto pomyśleć, aby od siebie odpocząć? Jeśli tworzycie wolny związek bez zobowiązań czy wspólnego lokum to będzie to łatwiej przejść. W szybkim czasie przekonasz się czy łączy Was szczere uczucie i chcecie tworzyć kolejne jutro. 
  • Przede wszystkim musiałbyś sprecyzować co to są za spotkania / wyjazdy integracyjne? Tylko jedne przychodzą mi na myśl - związane z pracą. Komuś kto nie ma możliwości w nich uczestniczyć trudno jest zrozumieć zasadność tych spotkań i najczęściej kojarzy się z filmem „Integracja”. Nie ukrywam, ze jest wiele zbieżności, ALE pamiętaj o tym, ze to w dużej mierze zależy od ludzi czyli od uczestników. Co do zdrady. Jeśli ma do niej dojść to niekoniecznie podczas takiego wypadu. Nie tylko na spotkaniach integracyjnych się pije, rozmawia, blisko siedzi czy tańczy. Można zdradzić nawet w domu - emocjonalnie a to już jest zdrada partnera i może byc gorsza od tej fizycznej. Co do byłego chłopaka. Nie uważasz, ze ta „ich” historia się skończyła i przeszła już jako wspomnienie? Przecież partnerka wybrała Ciebie. Jeśli to Ci nie wystarcza powróć do rozmowy, ale nie zabraniaj. Trzeba pogodzić to, ze wiele firm organizuje tego typu spotkania dla swoich pracowników bo ma to i dobre strony dla zawodowego szczebla. Nic gorszego nie może byc w związku jak zakazy. Przyniosą one odwrotny skutek. Już nie raz tutaj przytaczałam pewne słowa, które są fundamentem każdego związku - to komunikacja, szacunek i zaufanie. 
 • PODCASTY.jpg

   

   

   

 • Blogs

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.