Skocz do zawartości
 • psycholog-online-skype-6.jpg

Forum psychologiczne i obyczajowe

 1. Forum powitalne

  1. Poznajmy się!

   Forum, na którym nowi Użytkownicy mogą przywitać się i powiedzieć parę słów o sobie.

   319
   postów
 2. Forum wsparcia

  1. Rozwój osobisty

   Forum przeznaczone do rozmów o pogłębianiu różnego rodzaju miękkich kompetencji, a także o pracy nad poczuciem własnej wartości czy asertywnością. 

   402
   postów
  2. Niełatwe przejścia

   Forum poświęcone różnorakim problemom osobistym – takim jak na przykład samotność, stres w pracy.  

   879
   postów
  3. Problemy w związkach

   Forum poświęcone różnorakim trudnościom występującym w relacjach – na przykład małżeńskich, partnerskich.

   2101
   postów
  4. Rozstania, rozwody, żałoba

   Forum przeznaczone dla osób, które przeżywają ból emocjonalny po zakończeniu lub utracie bliskiej relacji.

   426
   postów
  5. DDA/DDD

   Forum, na którym o swoich specyficznych trudnościach mogą rozmawiać tzw. Dorosłe Dzieci Alkoholików oraz tzw. Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych. 

   171
   postów
  6. Zaburzenia lękowe

   Forum przeznaczone dla osób doświadczających dolegliwości lękowych takich jak na przykład zaburzenie lękowe z napadami paniki czy fobia społeczna. 

   633
   postów
  7. Zaburzenia nastroju

   Forum poświęcone takim dolegliwościom jak między innymi depresja i choroba afektywna dwubiegunowa. 

   586
   postów
  8. Inne, psycholog online, psychoterapia Skype

   Forum o zagadnieniach, które nie klasyfikują się do żadnej z pozostałych sekcji strony.

   624
   postów
 3. Forum integracyjne

  1. Hyde Park

   Forum do swobodnych rozmów na różnorakie tematy.

   25
   postów
  2. Kultura i sztuka, hobby

   Forum przeznaczone do dyskusji na przykład na temat wydarzeń kulturalnych, książek, filmów, seriali, muzyki.

   12
   postów
 4. Opinie o Ocal Siebie

  1. Propozycje zmian

   Tu można zgłaszać swoje sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu.

   16
   postów
  2. Opinie o usługach Gabinetu Ocal Siebie

   Tutaj można publikować opinie o usługach psychologów.

   5
   postów
 • Gabinet Ocal Siebie to internetowa klinika psychologiczna, w której panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Życzliwie wspieramy i pomagamy rozwiązywać różne trudności. Na forum udzielamy darmowych porad, a przez Skype wykonujemy diagnozę, udzielamy konsultacji i prowadzimy psychoterapię. Polakom na emigracji polecają nas zagraniczne placówki medyczne, bo wznosimy usługi psychologiczne na wyższy poziom. Po każdym spotkaniu klient otrzymuje pisemny raport, który podsumowuje jego przebieg, poczynione refleksje i wszelkie zalecenia. Między sesjami terapii przez Skype klienci dostają do realizacji pisemne prace osobiste, zwiększające efektywność leczenia. Wspierający kontakt z psychoterapeutą możliwy jest w dni robocze przez czat, więc każdy pacjent otrzymuje wsparcie na co dzień. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści o wysokich kwalifikacjach: psycholodzy kliniczni, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień. Pracujemy metodami o skuteczności potwierdzonej naukowo by współpraca była maksymalnie pomocna. Więcej... • PODCASTY-OCALSIEBIE.jpg

 • Ostatnio komentowane

 • Nowe Posty

  • Ja mam dopiero lat 13 lecz już myślałam a samobójstwie już się ciełam ale chcę powiedzieć stop raz mówiłam dla taty ale nie wierzy mi nie  zaprowadzi mnie do psychiatry lub innych żeczy i nie wiem czy w aptekach dostałabym leki przeciwdepresyjne jeśli tak będzie a będzie powiedzcie proszę co mam zrobić nie chce być w tym więcej sama
  • Mam 33 lata, jestem w związku, od długiego czasu mam koszmarne ataki lęku, stres jest tak koszmarny że sobie nie radzę , stresuje mnie wszystko, nie boje się że umrę czy ze będę chorować, sam nie wiem czego się boję, pojawia się nagle stres, strach,  jestem cały napięty, nie umiem się wyluzować, ostatnio w sklepie dostałem takiego ataku lęku że nie byłem w stanie zrobić zakupów. Nie wychodzę niemal z domu, jedynie do pracy i natychmiast do domu. Nie radzę sobie przez to w pracy, popełniam błędy i to nakręca spirale stresu, stresuje się że się stresuje, to błędne koło. Błagam o pomoc, nie wytrzymam tak dłużej, tęsknię za ludźmi a boje się z nimi przebywać, zaszyłem się w czterech ścianach mojego mieszkania i nie wychodzę z niego. Nie chce tak żyć stres mnie zabija.
  • Cierpię na przewlekłą depresję i biorę leki od pół roku. Na psychoterapię chwilę chodziłam, ale ją porzuciłam. Od zawsze mam problem z odkładaniem wszystkiego na później. Teraz jestem na studiach i przez to odkładanie, uczę się na ostatnią chwilę, robię wszystko, gdy goni termin i przez to wszystko czuję, że nic z tych studiów nie wyniosę, nie przykładam się. Do tej pory jakoś mi się udawało wszystko pomimo takiej pracy.Teraz od marca mam zajęcia zdalne i mój problem z prokrastynacją pogłębił się strasznie. Teraz jestem w sytuacji, gdy ze wszystkim zalegam, terminy oddania projektów mijają a ja nie jestem w stanie się za nic wziąć. Czuję straszny opór przed rozpoczęciem działań. Nie chce też się za nic brać, bo się boję, że zacznę i nie zdążę i tak czy siak nie zaliczę czegoś, więc się poddaję. To jest chore. Nie mogę już tego wytrzymać, nie wiem skąd to się bierze.
  • Bardzo dziękuję, mam nadzieję że jakoś się wszystko ułoży i wróci do normy. Pozdrawiam 
  • Przykro mi. Niestety często osoby decydują się przyznać do zdrady by ulżyło, ale w ten sposób ranią jeszcze bardziej, bo jeśli o czymś się nie wie, to nie może zaboleć. Nie usprawiedliwiam zdrady, ale wychodzę z założenia, że jeśli do niej dojdzie, to lepiej nic nie mówić. To prawda, za błędy się płaci. Wiem też, że masz teraz 50% szans na nowe życie i kolejne 50% na to, że będzie udane. Mam nadzieję, że znajdziesz w sobie siłę, by stawić czoła życiu. Doradzam spotkania z osobami, które są dla Ciebie ważne i Cię wspierają. To może być rodzina czy przyjaciele. Chodzi o osoby, które Cię wesprą ale też przechodziły przez rozwód i pomogą Ci to przejść.  Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz tego żałowała. Ludzie czasem myślą, że właśnie rozwodu chcą, a po latach żałują. Są jednak pary, które po rozwodzie rozwinęły skrzydła i są szczęśliwsze niż kiedykolwiek z nowymi rodzinami. Tobie właśnie takiego rozwiązania sytuacji życzę, byś znów poczuła to wszechogarniające szczęście. I mam nadzieję, że kiedyś powiesz, że życie jest proste, bo to zależy czy widzisz szklankę do połowy pustą czy do połowy pełną  Życzę Ci wszystkiego dobrego. 
  • To nie jest tak, że jesteś "niezdolny do budowania jakichkolwiek relacji". Jesteś jeszcze bardzo młody i za wcześnie by na taki właśnie powód wskazywać. W mojej ocenie nie spotkałeś właściwej osoby jeszcze, z którą osiągniesz pełne porozumienie. Twoje dotychczasowe doświadczenia wskazują, że nie chcesz być "poddanym" ale równorzędnym partnerem w związku. I bardzo słusznie. Na razie zalecam wyszaleć się trochę, z głową. Jesteś młody, nie chcemy żebyś przegapił życie. Jesteś w najlepszym okresie życia, by zacząć podróżować, uczyć się i poznawać mnóstwo ludzi. Korzystaj z tego. A ta właściwa osoba i tak się pojawi. Nie wiesz kiedy, ale rozdrapywanie ran i analizowanie wciąż tych samych wątków z przeszłości nie pomoże. Unieś głowię i idź prosto przez siebie. Twoja druga połowa pojawi się na Twojej drodze we właściwym momencie. Uśmiechnij się i pamiętaj, że:

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.