Jump to content
 • psycholog-online-przez-skype.jpg

 1. Forum powitalne

  1. Poznajmy się!

   Forum, na którym nowi Użytkownicy mogą przywitać się i powiedzieć parę słów o sobie.

   561
   posts
 2. Forum wsparcia

  1. Rozwój osobisty

   Forum przeznaczone do rozmów o pogłębianiu różnego rodzaju miękkich kompetencji, a także o pracy nad poczuciem własnej wartości czy asertywnością. 

   695
   posts
  2. Niełatwe przejścia

   Forum poświęcone różnorakim problemom osobistym – takim jak na przykład samotność, stres w pracy.  

   1.5k
   posts
  3. 3.5k
   posts
  4. 722
   posts
  5. DDA/DDD

   Forum, na którym o swoich specyficznych trudnościach mogą rozmawiać tzw. Dorosłe Dzieci Alkoholików oraz tzw. Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych. 

   270
   posts
  6. Zaburzenia lękowe

   Forum przeznaczone dla osób doświadczających dolegliwości lękowych takich jak na przykład zaburzenie lękowe z napadami paniki czy fobia społeczna. 

   1k
   posts
  7. Zaburzenia nastroju

   Forum poświęcone takim dolegliwościom jak między innymi depresja i choroba afektywna dwubiegunowa. 

   980
   posts
  8. Inne, psycholog online, psychoterapia Skype

   Forum o zagadnieniach, które nie klasyfikują się do żadnej z pozostałych sekcji strony.

   946
   posts
 3. Forum integracyjne

  1. Hyde Park

   Forum do swobodnych rozmów na różnorakie tematy.

   111
   posts
  2. Kultura i sztuka, hobby

   Forum przeznaczone do dyskusji na przykład na temat wydarzeń kulturalnych, książek, filmów, seriali, muzyki.

   16
   posts
 4. Opinie o Ocal Siebie

  1. Propozycje zmian

   Tu można zgłaszać swoje sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu.

   19
   posts
  2. Opinie o usługach Gabinetu Ocal Siebie

   Tutaj można publikować opinie o usługach psychologów.

   5
   posts
 • Gabinet Ocal Siebie to internetowa klinika psychologiczna, w której panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Życzliwie wspieramy i pomagamy rozwiązywać różne trudności. Na forum udzielamy darmowych porad, a przez Skype wykonujemy diagnozę, udzielamy konsultacji i prowadzimy psychoterapię. Polakom na emigracji polecają nas zagraniczne placówki medyczne, bo wznosimy usługi psychologiczne na wyższy poziom. Po każdym spotkaniu klient otrzymuje pisemny raport, który podsumowuje jego przebieg, poczynione refleksje i wszelkie zalecenia. Między sesjami terapii przez Skype klienci dostają do realizacji pisemne prace osobiste, zwiększające efektywność leczenia. Wspierający kontakt z psychoterapeutą możliwy jest w dni robocze przez czat, więc każdy pacjent otrzymuje wsparcie na co dzień. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści o wysokich kwalifikacjach: psycholodzy kliniczni, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień. Pracujemy metodami o skuteczności potwierdzonej naukowo by współpraca była maksymalnie pomocna. Więcej... • PODCASTY-OCALSIEBIE.jpg

 • Ostatnio komentowane

 • Nowe Posty

  • Dzień dobry! 😊 Szukam programów, które pozwolą usprawnić pracę mózgu. Chodzi przede wszystkim o trening koncentracji i pamięci. Znalazłem coś, co nazywa się N-Back Test. Czy ktoś zna ten program (jest wiele różnych aplikacji, ale model ten sam). Ew. czy ktoś może polecić tego typu programy do samodzielnych ćwiczeń?   Dzięki Staszek  
  • Siema. Nie gadaj głupot, że jesteś nieudacznikiem. W tym co napisałeś, nie wyczułem nawet nutki nieudacznictwa. Masz dopiero 22 lata, jesteś na starcie kariery zawodowej. Nie powiem, jakieś tam małe poślizgnięcie wystąpiło, ale tak naprawdę to pikuś w skali całego życia. Zdejmij z siebie tę niepotrzebną presję. Przemyśl pójście do jakiejś tymczasowej, w miarę wygodnej pracy. Nabierzesz więcej szacunku dla siebie, wynikającego z poczucia... że coś robisz. Natchnienie do zajęcia się czymś konkretnym jeszcze przyjdzie, tylko się wyluzuj. Słyszałem też o jakichś testach psychologicznych, sprawdzających jakie zajęcie będzie akurat dla Ciebie odpowiednie. Możesz sprawdzić, jeśli wyda Ci się to przydatne.
  • A dzień dobry. Nie można tak się męczyć w związku z osobą, którą się kocha, i z którą chce się być. Wygląda na to, że go nie kochasz, i nie chcesz z nim być. Ale nie chcesz się do tego przyznać i podjąć odpowiednich działań, bo się boisz. Czego się boisz? Tego, że Twój chłopak ciężko to przeżyje? Że wyjdziesz na "tą złą", która kończy wspólną wycieczkę, zostawia partnera i idzie swoją drogą? Może rodzice już się nastawili na tego obecnego i będą się mogli czuć zawiedzeni? Tym się nie przejmuj. Zmienić faceta to jak zmienić pracę. Jedna praca jest fajna, ma się fajnych współpracowników, dobrego szefa, który jest zadowolony z twojej pracy i chciałby zatrzymać takiego pracownika, nie ma zapierdolu i ogólnie wszystko fajnie, ale np. po pewnym czasie ta praca się nudzi, nie daje satysfakcji, nie ma perspektyw rozwoju i staje się męcząca. W innej pracy może być gorzej; można się zastanawiać "co ja tu ku**a robię?". Ale są też zawody, stanowiska, zajęcia, które dają spełnienie i satysfakcję na całe życie. Myślisz, że łatwo jest odnaleźć jedno z tych najbardziej dopasowanych stanowisk? No chyba nie... Trzeba sprawdzać, zmieniać, sprawdzać...  A może wolisz męczyć się tu gdzie jesteś? Wiele osób tak żyje, ale osobiście nie polecam.  Jeśli się zdecydujesz na rozstanie, to miłym gestem na pożegnanie byłoby, gdybyś nie poleciała od razu do innego, przygotowanego faceta, tylko definitywnie rozstała się zaraz po podjęciu decyzji.  Pozdrawiam
  • Dzień dobry  Mam 24 lata, jestem kobietą i w 5 letnim już związku ale od około roku mam problem z moimi uczuciami co do partnera, mam wrażenie że osłabły i ciągle myślę jakby to było z kimś innym. Nie wiem co mam o tym myśleć, zależy mi na nim i chcę z nim być ale brakuje mi czegoś ważnego w nim.  Czy można się męczyć w związku z osobą którą się kocha i z którą się chcę być?
  • Hej. Poprzedni partnerzy Cię zostawiali, więc teraz też się boisz, że zostaniesz opuszczona. Na początek spodziewasz się opuszczenia emocjonalnego, poprzez to jego zainteresowanie się inną dziewczyną. Twój lęk, zazdrość i chęć bycia wyjątkową przynoszą jednak odwrotny skutek. Im bardziej się boisz opuszczenia, tym bardziej staje się to realne, zazdrość bardziej ich do siebie zbliża, a usiłowanie bycia wyjątkową działa na niego odpychająco. Wyjątkowa będziesz właśnie wtedy, gdy nie będziesz chciała być wyjątkowa i nie będziesz trzęsła się ze strachu o to, że możesz być niewystarczająca pod jakimś względem. Zalecałbym pracę nad poczuciem własnej wartości. Pozdrawiam trochę smutno i trochę wesoło. 
  • Dziś się spotkali. Przyjaciółka chciała z nim porozmawiać na temat tego jego zakochania. A ja jestem zazdrosna. Dziś nie mogę sobie znaleźć miejsca. Z nim boję się pisać bo dowiedziałam że się wysyła jej screeny naszych rozmów. Nie mam do niego zaufania jak kiedyś. Jestem ciekawa jak będzie  ich relacja wyglądała teraz po ich spotkaniu i wyjaśnieniu. Może za dużo oczekuje? Może nie zmieni się nic i nadal będzie tak jak jest? Mi już zaczyna być wszystko jedno. Ale chyba najbardziej szkoda mi jej męża bo zamiast spędzać z nim czas ona  albo wisi na tel albo ciągle pisze.  

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.