Jump to content
 • psycholog-online-ocal-siebie.jpg

 1. Forum powitalne

  1. Poznajmy się!

   Forum, na którym nowi Użytkownicy mogą przywitać się i powiedzieć parę słów o sobie.

   635
   posts
 2. Forum wsparcia

  1. Rozwój osobisty

   Forum przeznaczone do rozmów o pogłębianiu różnego rodzaju miękkich kompetencji, a także o pracy nad poczuciem własnej wartości czy asertywnością. 

   750
   posts
  2. Niełatwe przejścia

   Forum poświęcone różnorakim problemom osobistym – takim jak na przykład samotność, stres w pracy.  

   1.7k
   posts
  3. 4k
   posts
  4. 807
   posts
  5. DDA/DDD

   Forum, na którym o swoich specyficznych trudnościach mogą rozmawiać tzw. Dorosłe Dzieci Alkoholików oraz tzw. Dorosłe Dzieci z rodzin Dysfunkcyjnych. 

   283
   posts
  6. Zaburzenia lękowe

   Forum przeznaczone dla osób doświadczających dolegliwości lękowych takich jak na przykład zaburzenie lękowe z napadami paniki czy fobia społeczna. 

   1.1k
   posts
  7. Zaburzenia nastroju

   Forum poświęcone takim dolegliwościom jak między innymi depresja i choroba afektywna dwubiegunowa. 

   1.1k
   posts
  8. Inne, psycholog online, psychoterapia Skype

   Forum o zagadnieniach, które nie klasyfikują się do żadnej z pozostałych sekcji strony.

   1k
   posts
 3. Forum integracyjne

  1. Hyde Park

   Forum do swobodnych rozmów na różnorakie tematy.

   79
   posts
  2. Kultura i sztuka, hobby

   Forum przeznaczone do dyskusji na przykład na temat wydarzeń kulturalnych, książek, filmów, seriali, muzyki.

   18
   posts
 4. Opinie o Ocal Siebie

  1. Propozycje zmian

   Tu można zgłaszać swoje sugestie odnośnie funkcjonowania serwisu.

   18
   posts
  2. Opinie o usługach Gabinetu Ocal Siebie

   Tutaj można publikować opinie o usługach psychologów.

   5
   posts
 • Member Statistics

  9,046
  Total Members
  703
  Most Online
  dobrytom
  Newest Member
  dobrytom
  Joined
 • Gabinet Ocal Siebie to internetowa klinika psychologiczna, w której panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Życzliwie wspieramy i pomagamy rozwiązywać różne trudności. Na forum udzielamy darmowych porad, a przez Skype wykonujemy diagnozę, udzielamy konsultacji i prowadzimy psychoterapię. Polakom na emigracji polecają nas zagraniczne placówki medyczne, bo wznosimy usługi psychologiczne na wyższy poziom. Po każdym spotkaniu klient otrzymuje pisemny raport, który podsumowuje jego przebieg, poczynione refleksje i wszelkie zalecenia. Między sesjami terapii przez Skype klienci dostają do realizacji pisemne prace osobiste, zwiększające efektywność leczenia. Wspierający kontakt z psychoterapeutą możliwy jest w dni robocze przez czat, więc każdy pacjent otrzymuje wsparcie na co dzień. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści o wysokich kwalifikacjach: psycholodzy kliniczni, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień. Pracujemy metodami o skuteczności potwierdzonej naukowo by współpraca była maksymalnie pomocna. Więcej... • PODCASTY-OCALSIEBIE.jpg

 • Ostatnio komentowane

 • Nowe Posty

  • Witam, mam 24 lata obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży lecz boje się że zostanę sama z dzieckiem ponieważ mój partner z dnia na dzień jest coraz gorszy ma napady agresji słownej nosi go czepia się każdego o wszystko już 2 dzień płacze przez niego on niedawno wyszedł z uzależnień nasze dziecko ogólnie to wpadka wpadliśmy przez moje zapominalstwa bo raz tabletki nie wzięłam boje się nie wiem co mam robić nie wiem do kogo mam iść z tym i kogo prosić o pomoc pomóżcie boje się o siebie o dziecko i oto że moje maleństwo zostanie w rozbitej rodzinie a ja że sama nie dam rady sobie 
  • Jestem studentką, w lutym tego roku skończę 22lata. Od jakiegoś czasu czuję się zmęczona psychicznie. Mam poczucie, że zmarnowałam swoje nastoletnie życie, bardzo boję się przyszłości i okropnie przejmuje się tym co mnie w czeka. Za kilka miesięcy kończę studia, bardzo się boję że nie podołam i zawiodę cała swoją rodzinę, która już liczy że zobaczy mnie za kilka miesięcy w pracy w szpitalu. Boję się bo bardzo nie chce tego spierdolic, a co jesli mi się nie uda? Jestem już na takim etapie swojego życia, gdzie pasuje się powoli ustatkować a ja nawet nie wiem czy kocham swojego chłopaka... Na początku się starał, widać było że mu zależy, ale teraz poprostu "jest". I nie wiem już sama, czy to ze mną jest problem, bo za dużo oczekuje? Przecież niczego w sumie mi nie brakuje, ale nie jestem go pewna... A jak to spierdolę a to był właśnie TEN? Juz tak dużo relacji z ludźmi popsułam, może to ze mną jest problem!? I to jest kolejna kwestia, boję się że gdy go zostawię rodzina uza że jest coś ze mną nie tak, bo to nie mój pierwszy chłopak... Boję się że jak spierdolę ten związek to nie znajdę nikogo innego, albo trafię na kogoś gorszego bo przecież karma istnieje... Boli mnie głowa na samą myśl ze znowu będę sama, znowu nie będę miała nikogo do kogo będę mogła się przytulić, z kim będę mogła porozmawiać. Chciaz tego ostatniego to nie lubię, mam tak ogromny problem z mówieniem o uczuciach że w sumie to o nich z nikim nie rozmawiam. Nie pokazuje przed nikim swoich prawdziwych uczuć, bo przecież nikogo i tak to nie obchodzi, już raz próbowałam coś pogadać z rodzinką, za każdym razem zmnieniaja temat, albo mówią że moja wina (jak zakończył się mój poprzedni związek, uslyszalam: za przystojny był). Dlatego wolę nic nie mowic a jakbym znów poniosła porażkę? Boję się. Mam duże problemy z akceptacją siebie, praktycznie siebie nienawidzę. Od małego miałam problem z nadwagą, teraz schudłam a i tak gdy patrze w lustro - czuję się okropnie. Przez to często jestem smutna, myślę że to też powinnam dodać w tym wywodzie, chociaż pewnie nic to nie zmieni. Proszę o jakąś poradę, chce poprostu pogadać o tym co czuje, ale w sumie nie mam z kim. Czuję że zatraciłam siebie... I nie jest tak, że cały czas jestem smutna, bo w sumie bardzo często jestem szczęśliwa i jest super, ale ostatnio czuję się taka... Zmęczona   
  • Witam, mam do zrobienia na studia prezentacje z takowymi zagadnieniami "Paradoksalne wrażenie termiczne i Przykład gorączkowy" jako że kompletnie nie rozumiem i nie mam pojęcia od czego zacząć i gdzie tego wszystkiego szukać zwracam się z pomocą na tym forum. Jest tu jakiś psycholog który mógłby mi pomóc z takowym zadaniem ? Chciałbym wiedzieć po prostu gdzie zacząć szukać. 
  • Ciągle staram się cos przypomnieć. Mam wrażenie że w pewnej chwili pomyslałem sobie coś ważnego, doszedłem do ważnych wniosków i to zapomniałem. Czy da się to zatrzymać? taka obsesja..
  • Po pierwsze umów się sama ze sobą i przestań sprawdzać w internecie. I tego się trzymaj. Po drugie psychoterapia: hipochondria skrywa inne nasze lęki, przeróżne. Sama być może nigdy nie wpadniesz, co u Ciebie nakręca tę spiralę. Niestety samo nie przejdzie. Być może przycichnie na chwilę, by wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Koniecznie psycholog!!! Odsyłam również do księgarni PWN. Znajdziesz tam wiele wartościowych pozycji psychologicznych. 

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.