Skocz do zawartości
 • Gabinet Ocal Siebie www.ocalsiebie.pl poszukuje psychologa, psychoterapeuty do pracy zdalnej (praca przez Internet, z wykorzystaniem programu Skype i specjalnej platformy internetowej).

  040c_d547.jpg.c6e3b36d47cb2740def5fe678324296a.jpg

  PROPONOWANE PRZEZ NAS WARUNKI:

  - bycie częścią zespołu psychologów do dyspozycji klientów na platformie (klient sam wybiera psychologa na podstawie analizy jego profilu oraz po lekturze jego wpisów na forum i opublikowanych artykułów); 

  - praca w ramach umowy o współpracy;

  - zależnie od kwalifikacji i doświadczenia wynagrodzenie w granicach 60-80 zł (netto) za przeprowadzenie 50-minutowej sesji i sporządzenie pisemnego raportu z jej przebiegu dla klienta.

  WARUNKI KONIECZNE:

  - własna działalność gospodarcza lub Inkubator przedsiębiorczości;

  - tytuł magistra psychologii (szczególnie mile widziani są psycholodzy kliniczni);

  - dyspozycyjność przynajmniej 6 godzin tygodniowo w godzinach wieczornych;

  - doświadczenie w niesieniu pomocy psychologicznej;

  - akcesoria (mikrofon, kamerka) i warunki do prowadzenia konsultacji przez Skype (w tym Internet spełniający wymagania techniczne tej aplikacji).

  - udzielanie się na platformie czyli odpowiadanie na forum oraz publikowanie choćby krótkich artykułów w celu promocji swoich usług psychologicznych.

  POZOSTAŁE INFORMACJE:

  Współpraca z nami może być pracą dodatkową. Może też w perspektywie czasu, wraz z przybywaniem kolejnych klientów, stać się zajęciem w pełnym wymiarze godzin. Lojalnie jednak wyraźnie zaznaczamy, że ilość klientów jest wprost proporcjonalna do zaangażowania w aktywność na łamach strony. Nasza firma działa w sektorze prywatnym, więc klienci sami wybierają psychologa, a zatem musi on przykuwać uwagę swoją aktywnością. 

  Osoby zainteresowane aplikacją na stanowisko prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na poniższy adres e-mail lub korespondencyjny.

  W aplikacji należy zawrzeć poniższą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.97 Dz.U.133 Poz.883).
   

  gabinet.jpg.8ce416d0343175d578795ae5d0efea5e.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.