Jump to content
 • 398958459_1725511931205074_8452685803515

  Dofinansowanie w ramach programu „Psycholog online gdy jest ciężko”

  Pandemia za nami, ale społeczeństwo wciąż odczuwa konsekwencje lockdownu. Żyjemy w czasach recesji gospodarczej, szalejącej inflacji, rosnących cen. Jednocześnie prognozuje się, że jeszcze przez lata odczuwalne będą psychologiczne następstwa minionych wydarzeń, co dotyczy zwłaszcza depresji i zaburzeń lękowych. 

  Osoby w niełatwej sytuacji finansowej, potrzebujące pomocy psychologicznej, mogą skorzystać z preferencyjnych warunków na korzystanie z naszych usług, których ceny są niższe o 50 lub nawet 60%. 

  Program przeznaczony jest dla osób, które:

  • doświadczają trudności psychologicznych,
  • uzyskują miesięczny dochód nie większy niż 3500 zł i mają niełatwą sytuację życiową oraz ekonomiczną,

  i upoważnia do skorzystania z maksymalnie 20 konsultacji online z psychologiem (nie więcej niż jedno spotkanie tygodniowo). 

  Dodatkowym atutem będzie: bycie rodzicem samodzielnie wychowującym dziecko, bycie osobą z niepełnosprawnością, opieka nad rodzicem w podeszłym wieku, mierzenie się z problemami zdrowotnymi. 

  Liczba miejsc jest ograniczona.

  Wnioski rozpatrywane są w ciągu 7 dni. 

  Skontaktuj się z nami przez e-mail, aby uzyskać więcej informacji o możliwości skorzystania z programu „Psycholog online gdy jest ciężko”:

  coach-ocalsiebie1.jpg.e64db0a8aff32999d2 • Jeśli nie spełniasz podanych kryteriów, możesz skorzystać z pakietów promocyjnych, które również robią różnicę. 

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.