Jump to content
 • Jak wyrobić dobry nawyk lub pozbyć się złego nawyku

  Działanie na automatycznym pilocie jest bardzo pomocne - chyba że nie został zaprogramowany pożytecznie dla nas.     

  psycholog Rafał Marcin Olszak
  psycholog Rafał Marcin Olszak
  Articles

  Samotność - blaski i cienie - psychologia samotności i badania

  Kiedy samotność jest w porządku, a kiedy staje się destrukcyjna dla człowieka?    

  Dlaczego tak trudno wyjść z toksycznego związku

  Istnieje szereg czynników, które sprawiają, że trudno przerwać toksyczny związek. Oto niektóre z nich - te szczególnie częste i kłopotliwe.    

  Zmień myślenie i radź sobie lepiej z lękiem, depresją, niską samooceną

  Termin „restrukturyzacja poznawcza” odnosi się do procesu zmiany sposobu myślenia, przekonań i sposobów rozumowania, które prowadzą do pozytywnych zmian w funkcjonowaniu jednostki. Jest to proces terapeutyczny często stosowany w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Oto kilka kluczowych aspektów restrukturyzacji poznawczej: Identyfikacja myśli: Proces rozpoczyna się od identyfikacji negatywnych lub szkodliwych myśli i przekonań, które mogą prowadzić do niekorzystnych emocji i zac

  psycholog Rafał Marcin Olszak
  psycholog Rafał Marcin Olszak
  Articles

  Miłość własna

  Miłość własna to głębokie uczucie akceptacji, szacunku i troski o siebie samego. Ma ona głęboki sens, ponieważ stanowi podstawę zdrowego funkcjonowania psychicznego i emocjonalnego każdej osoby. Kiedy ktoś kocha siebie, akceptuje siebie takim, jakim jest, z wszystkimi swoimi wadami i zaletami. To otwiera drogę do zrozumienia i wybaczenia sobie własnych błędów, co pozwala na rozwój i samorealizację. Dobra samoocena i wysokie poczucie własnej wartości Jeśli mimo niedoskonałości miłujemy

  psycholog Rafał Marcin Olszak
  psycholog Rafał Marcin Olszak
  Articles

  Harmonia wewnętrzna, błogi spokój ducha, pozytywne wibracje

  Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić.  O niektórych ludziach mówi się, że promienieją, że emanuje od nich pozytywna energia, że są czarujący i mają dobrą aurę lub kojące wibracje. Mawia się też, że pewne osoby wnoszą do naszego życia blask, mają pogodne usposob

  psycholog Rafał Marcin Olszak
  psycholog Rafał Marcin Olszak
  Articles
 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
 • Polski psycholog online - Psychoterapia przez Skype Wielka Brytania, Norwegia, Niemcy, Hiszpania

 • rezerwacja-online.png.f9fddc7ea6ab4e0a1ce6969d43771f77.png

 • Psychoterapia online, psycholog przez Skype, porady psychologa

  Psycholog online, psychoterapia przez Skype, pomoc psychologiczna, porady psychologiczne

  psycholog Rafał Marcin Olszak
  psycholog Rafał Marcin Olszak
  Psycholog online, psychoterapia Skype 1

  terapia uzależnień, leczenie, skuteczna psychoterapia Skype

  Skuteczna psychoterapia przez Skype, leczenie uzależnień, kuracja, terapia przez Internet dla osób uzależnionych i współuzależnionych, DDD, DDA. Wsparcie psychologiczne i porady od psychologa przez Internet. W tym również darmowe porady. Psychoterapia poznawczo behawioralna depresji, zaburzeń odżywiania, dolegliwości lękowych, nerwic i innych problemów psychologicznych. Dobry psycholog - polecany psychoterapeuta online.

  psycholog Rafał Marcin Olszak
  psycholog Rafał Marcin Olszak
  Psycholog online, psychoterapia Skype

  pomoc psychologiczna online, psychoterapia Skype

  Psycholog online oferuje psychoterapię przez Skype - każda sesja zwieńczona zostaje pisemnym raportem, który podsumowuje przebieg spotkania, zalecenia i porady. Wsparcie psychologiczne na co dzień dzięki wykorzystaniu platformy internetowej. Poradnia psychologiczna Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic. Profesjonalna pomoc.

  psycholog Rafał Marcin Olszak
  psycholog Rafał Marcin Olszak
  Psycholog online, psychoterapia Skype
×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.