Jump to content
 • psycholog-online2023.jpg

  Psycholog przez internet, terapia online

  Gabinet Ocal Siebie to internetowa przychodnia psychologiczna, w której panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Życzliwie wspieramy i pomagamy rozwiązywać różne trudności. Na forum udzielamy darmowych porad, a przez Skype wykonujemy diagnozę, oferujemy konsultacje i prowadzimy psychoterapię. Polakom na emigracji polecają nas zagraniczne placówki medyczne, bo wznosimy usługi psychologiczne na wyższy poziom. Po każdym spotkaniu klient otrzymuje pisemny raport, który podsumowuje jego przebieg, poczynione refleksje i wszelkie zalecenia. Między sesjami terapii przez Skype klienci dostają do realizacji pisemne prace osobiste, zwiększające efektywność leczenia. Wspierający kontakt z psychoterapeutą możliwy jest w dni robocze przez czat, więc każdy pacjent otrzymuje wsparcie na co dzień. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści o wysokich kwalifikacjach: psycholog o specjalności klinicznej, psychoterapeuci. Pracujemy metodami o skuteczności potwierdzonej naukowo by współpraca była maksymalnie pomocna. Przeczytaj więcej o zaletach i wadach psychologa online.

  Polecani psychologowie online

  Rafał Olszak - psycholog o specjalności klinicznej - nazwa na Skype: ocalsiebie
  Agnieszka Janczewska - psycholog, psychoterapeuta, pedagog, nauczyciel medytacji - nazwa na Skype: agnieszka09_6
  Joanna Cholewa - psycholog, psychodietetyk - Skype: jcholewa6
  Izabela Trojan - psycholog, psychoterapeuta TSR - nazwa na Skype: izabelatrojan 

  Promocje lub dofinansowanie

  Dostępne są promocyjne pakiety oraz dofinansowanie dla osób w szczególnie trudnej sytuacji ekonomiczne. 

  Wolne terminy, formularz rezerwacji oraz cennik usług

  rezerwacja-online.png.f9fddc7ea6ab4e0a1ce6969d43771f77.png

  Konsultacje psychologiczne i internetowa psychoterapia poznawcza

  Sprawdzona i stosowana od dawna w publicznej służbie zdrowia w Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji kompletna internetowa psychoterapia poznawcza (ITP) teraz dostępna jest także dla Polaków na całym świecie dzięki profesjonalnej platformie psychoterapeutycznej ocalsiebie.pl. W ramach usługi klient uczestniczy w standardowych 50-minutowych sesjach psychoterapii, które odbywają się przez Internet (z wykorzystaniem Skype - darmowego programu do rozmów wideo online) oraz otrzymuje materiały do wykonywania między sesjami i z niemal codziennym kontaktem ze swoim terapeutą. Psychoterapia uwzględnia bieżące wydarzenia z życia klienta, ale ma również sprecyzowaną strukturę, dzięki czemu unika się dryfu terapeutycznego ("przegadania sesji" bez wymiernych korzyści dla klienta). Każda sesja psychoterapii zwieńczona jest pisemnym raportem, w którym psychoterapeuta podsumowuje ważne kwestie poruszone na spotkaniu i kluczowe zalecenia, dzięki czemu klientowi nic nie umyka. Dokumentowanie sesji sprzyja też utrzymywaniu wysokiej jakości i użyteczności sesji, ponieważ klient może wyrazić swoją opinię na temat przebiegu spotkania i podzielić się refleksjami. ITP ma charakter współpracy - klient i terapeuta wspólnie decydują o celach i metodach terapii. ITP bazuje na technikach o naukowo potwierdzonej skuteczności, zorientowana jest na tu i teraz, koncentruje się na rozwiązywaniu bieżących trudności, z założenia jest krótkoterminowa (w większości przypadków nie przekracza 25 sesji). ITP świadczona przez ocalsiebie.pl jest bardzo przystępna cenowo, ponieważ ceny wyrażone są w polskich złotych, a w porównaniu do wielu innych walut złotówka jest po prostu tania. 

  Można metaforycznie powiedzieć, że Gabinet Ocal Siebie to centrum psychoterapii bez granic, ponieważ sesja psychoterapeutyczna odbywa się z wykorzystaniem Skype - darmowego programu do rozmów wideo przez Internet. Bezpłatną aplikację Skype można pobrać stąd.

  Oferowane są spotkania w relatywnie bliskich terminach oraz w dogodnym czasie.  

  belka.jpg

  Pytania i odpowiedzi

  W tym miejscu można znaleźć odpowiedzi na pytania takie jak: Dlaczego właśnie psychoterapia online? Co jest korzystne dla klienta kontaktującego się z psychologiem przez Internet? Co jest potrzebne do psychoterapii online? Czy psychoterapia online jest skuteczna?

  przyklad-pracy-osobistej.pdf

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.