Jump to content
 •   JAK ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ 

  serce.jpg

  ➡️ skuteczne inicjowanie kontaktu z płcią przeciwną
  ➡️ psychologia doboru kompatybilnego partnera
  ➡️ etyczne uwodzenie bez manipulacji
  ➡️ uczciwy flirt i poznawanie będąc fair 
  ➡️
  rozwijanie i pielęgnowanie relacji
  ➡️ obrona przed toksycznym uwodzeniem
  ➡️ wysokie poczucie własnej wartości
  ➡️ zdrowe wyznaczanie granic i asertywność

  jak.jpg
  autor kursu, psycholog Rafał Olszak,
  twórca kanału psychologicznego na YouTube, autor książek i właściciel kliniki Gabinet Ocal Siebie

  Spis treści
  1. Opis kursu
  2. Zakres kursu
  3. Cennik
  4. Opinie

  1. Opis kursu
  Nie mam czasu na niemiłość, a ty?

  belka1.jpg.04751daa099d4edf526053b96cce8

  To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. 

  W efekcie coraz więcej ludzi – zakłopotanych tym stanem rzeczy – zadaje psychologom ważne pytania.

  ➡️ Jak poradzić sobie z tą sytuacją i mimo trudności znaleźć partnera lub partnerkę do poważnego, wysokojakościowego związku? 
  ➡️ Jak uchronić się przed toksycznymi ludźmi i nie wpaść w szkodliwą lub po prostu jałową relację bez perspektyw? 

  W odpowiedzi na te i inne rozterki powstał ten kurs dedykowany ludziom, którzy pragną dobrej relacji i prawdziwej miłości. Kurs jest dla ludzi, których nie zadowalają współczesne niskie standardy, nie satysfakcjonują przelotne znajomości, relacje równoległe i powierzchowne kontakty. To szkolenie dla osób, które stawiają w swoim życiu na jakość, a nie na ilość. 

  Wykształć urok osobisty, miej romantyczny magnetyzm

  Wszystko, co w życiu wartościowe, wymaga zaangażowania i trudu. Trzeba być gotowym na to, że konieczne będzie zapłacenie „podatku od marzeń”. To doza wysiłku, a czasem także dyskomfortu i rozczarowań, bo cudów nie ma. Każdy casting okupiony jest pewną ilością spotkań bez efektu. Casting na miłość także wymaga wysiłku. To bardzo ważne, by stać było nas na ten „podatek”, takie emocjonalne obciążenie. W przeciwnym wypadku poddamy się przedwcześnie, nadmiernie zestresujemy, sfrustrujemy albo popadniemy w desperację lub nawet obniżony nastrój, izolację. 

  ➡️ Istotne jest zatem, aby umieć zarządzać stresem relacyjnym (napięciem powstającym w toku inicjowania i rozwijania znajomości).

  Równie znaczące jest odpowiednie nastawienie, wynikające z niezbędnej wiedzy psychologicznej o tym, jakie mechanizmy wpływają na powstawanie wartościowych więzi międzyludzkich. W rezultacie zaczynamy mieć urok osobisty, który sprawia, że wydajemy się interesujący, godni poznania i budowania z nami relacji. Bez tego człowiek odbierany jest jako nijaki, w negatywnym tego słowa znaczeniu – przeciętny, bez wyrazu. Może nawet inni widzą go jako kogoś w rodzaju frustrata czy frustratki, związkowego przegrywa ze względu na liczne zawody miłosne, bądź też jako kłębek nerwów z powodu romantycznych niepowodzeń. Albo po prostu widzą go jako kogoś zamkniętego, niezdolnego do tworzenia więzi.

  Radzenie sobie ze stresem relacyjnym jest szczególnie istotne dla mężczyzn, bo z reguły to na nich spoczywa odpowiedzialność za zainicjowanie kontaktu. Jeżeli mężczyznę zjada stres na myśl o zagadnięciu do dziewczyny, respekt do niego maleje w jej oczach i utrudnia to sprawę (o ile dochodzi do rozmowy). W dobie „obyczajowego równouprawnienia” panie także niekiedy inicjują kontakt, a w tym wypadku wyzwaniem jest zrobienie tego tak, aby nie wydać się „łatwą”, „podaną na tacy” lub „o męskiej energii”, co nie przysparzałoby jej respektu w oczach wybranka. 

  Fajni chcą fajnych

  Aby znaleźć właściwą osobą, samemu potrzebujemy być jak należy, akuratni. Istotna jest więc praca na rzecz samorozwoju pod kątem gotowości na związek. To między innymi pielęgnowanie poczucia własnej wartości, poprawa kompetencji w zakresie komunikacji i takiego zarządzania wizerunkiem, by przyciągać odpowiednie osoby oraz odpychać niewłaściwe. 

  ➡️ Ciężko byłoby znaleźć atrakcyjną dla nas osobę, jeśli sami nie bylibyśmy atrakcyjni dla niej.

  Samo posiadanie pożądanych cech byłoby jednak dalece niewystarczające. Inni ich nie zauważą, więc nie pojawimy się na ich radarze, jeśli cechy te będziemy trzymali w ukryciu lub eksponowali niewłaściwie, ewentualnie pokazywali się nie od tej strony, po której da się je dostrzec. 

  To mało romantyczne, ale prawda jest taka, że trzeba wiedzieć, jak dać się znaleźć oraz jak wygrać z konkurencją. Pula wartościowych partnerów i partnerek jest ograniczona. Czy nam się to podoba, czy nie, w pewnym sensie działają tu prawa rynku. Zamiast tupać nogą i protestować z powodu tego stanu rzeczy, lepiej go uwzględnić, by zwiększyć swoje szanse na uczucie. Nie ma się co łudzić, popadać w myślenie życzeniowe – skuteczniejsze jest przyjęcie prawdy do wiadomości i branie jej pod uwagę.

    Zarządzaj wizerunkiem, by emanować wartością

  Każdy ma to, na co się odważy. Jeśli ktoś zamyka się w ciasnej strefie komfortu niczym w twierdzy lub schronie, ciężko będzie taką osobę odkryć. Równie trudne byłoby jej dostrzeżenie, jeśli zawsze i wszędzie zlewałaby się z tłumem. Oczywiście, nie chodzi o to, aby przedobrzyć, stać się pstrokatą papugą, ale dobrze jest pamiętać o tym, że pospolitego gołębia – nawet jeśli w środku jest barwny i wprost cudny – nikt nie zauważy, nie doceni. 

  Wyrażanie siebie w taki sposób, aby oczekiwani partnerzy nie przechodzili obok obojętnie, to fundamentalny aspekt poszukiwania miłości. Odtajnione sekrety magnetyzmu, przekraczającego kwestię seksapilu, bo związanego z osobowością, są jednym z kluczowych elementów kursu. 

  Samoopieka i samoobrona

  Kiedy idzie się na wojnę, trzeba być uzbrojonym. A kiedy idzie się przez świat napotykając na każdym kroku kogoś, kto pragnie cię uwieść, wykorzystać, nadużyć, zmanipulować, pozbawić godności, pieniędzy, lub dla własnej przyjemności wyrwać ci serce, także musisz mieć narzędzia do obrony siebie. Możesz bronić się psychologią. 

  Kluczowe umiejętności to rozpoznawanie manipulacji, zauważanie sygnałów ostrzegawczych, identyfikowanie toksycznych zachowań, stosowanie asertywnej komunikacji, oraz wyznaczanie granic i strzeżenie własnych praw osobistych. Wysokie poczucie własnej wartości i szeroko pojmowana, zdrowa miłość własna sprawiają natomiast, że twoje morale w trakcie ewentualnej potyczki są niezachwiane. Masz hart ducha i odwagę do skutecznej samoopieki w obliczu zagrożeń, które czyhają na każdego, kto szuka miłości. 

  ➡️ Nie wolno lekceważyć ryzyka. Warto zdrowo troszczyć się o swoje bezpieczeństwo.

  Należy być go świadomym i umieć nim dobrze zarządzać – chroniąc się przed tymi, którzy nie zamierzają mieć cię w sercu, lecz na widelcu. Szkolenie uczy jak ocalić siebie przed toksycznie postępującymi ludźmi i unikać zdradliwych pułapek. 

  Uważaj! Fake love to fake news, pozorowane kochanie

  Wielu jest takich, którzy spróbują cię ograć kłamiąc o wiele bardziej niż współczesne media czy reklamy wielkich korporacji. Będą mówić ci to, co chcesz usłyszeć, roztaczając przed tobą wizje rezonujące z twoimi marzeniami. Będą mącić i nęcić, zachowując przy tym pokerową twarz. Gdyby pisali nagłówki, brzmiałyby „kochaj mnie i ulegaj mojemu urokowi, a zyskasz wszystko, czego pragniesz”. Nie ufaj temu. To tylko chwytliwy slogan, niczym clickbait w portalu plotkarskim.

  ➡️ Opanuj stoicką sztukę cierpliwego tworzenia więzi, a zatem dającego poczucie bezpieczeństwa. Odporność psychiczna to podstawa.

  Droga do miłości nie jest ekspresowa. Odpowiednie tempo w budowie relacji jest wyjątkowo ważne. Nie przestrzegając ograniczeń prędkości, można wypaść z zakrętu. Trzeba znaleźć odpowiedni rytm, aby człowieka nie poniosła złudna fantazja. Ludzie podatni na zranienie nader często zakochują się raczej we własnych wyobrażeniach o partnerze, aniżeli naprawdę. Członkostwo klubu zranionych serc lepiej zastąpić przynależnością do grona osób odpornych psychicznie, bo zdolnych chronić siebie.

  Jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się

  Jeżeli jesteś kobietą, wielu mężczyzn o horyzontach ograniczonych do szerokości rozporka, będzie chciało namieszać ci w głowie, aby osiągnąć tylko jedno. Jeżeli jesteś mężczyzną, wiele kobiet będzie chciało jedynie naciągnąć cię na wydatki lub wmanewrować w związek, w którym będziesz szalenie przeinwestowywał. Randki będą przypominały wtedy rozmowy kwalifikacyjne pod kątem badania twojej zdolności kredytowej.

  ➡️ Nie ma się co licytować, która płeć ma lepiej lub gorzej. Każdy przyzwoity człowiek ma przed sobą piekielnie trudną drogę do miłości.

  Trzeba umieć sobie z tym radzić, żeby nie dostać obłędu od kontaktów z osobami o złych intencja i stosujących diabelskie sztuczki. Idąc przez toksyczne bagno w nadziei na znalezienie rzadkiego okazu człowieka, musimy liczyć się z koniecznością pokonywania niejednej manipulacji, ułudy i wzbraniać się przed wieloma iluzjami. 

  Nieodebrane połączenia są niewykluczone

  Takie jest życie, że nasze zaloty bywają odtrącane. Umiejętność radzenia sobie z odrzuceniem sprawić jednak może, iż takie doświadczenie okaże się cenną lekcją, źródłem użytecznej informacji zwrotnej, a nie traumą. Sztuką jest takie rozpatrywanie zawiedzionych nadziei, które buduje naszą wytrzymałość psychiczną i zwiększa rozeznanie. Kieruje to nas w stronę działań, które ostatecznie zwiększą nasze notowania u płci przeciwnej. Jeślibyśmy jednak brali odrzucenie zbyt głęboko do siebie, i spoglądali na sytuację z pozycji ofiary zamiast z pozycji siły czyli odpowiedzialności za swój los, nasze położenie nie ulegałoby poprawie, a nawet pogarszałoby się. 

  ➡️ Trzeba umieć konstruktywnie i zdrowo radzić sobie z lękiem przed odrzuceniem.

  Miłość to nie grawitacja, która nas przyciąga bez żadnych po naszej stronie wysiłków – to raczej rodzaj wyzwania, któremu potrzebujemy sprostać, by móc się nią w pełni cieszyć. Wymaga przedsiębiorczych działań, które nas wzmacniają na tyle, że wreszcie dosięgamy tam, gdzie jest jej miejsce. Zwykle to wyżej od punktu, w którym jesteśmy, dalej od etapu, który przechodzimy. Kiedy nas to dotyczy, nie pora na załamywanie rąk i zwątpienie. To czas na pozytywne zmiany. Okazja do samorozwoju. Kiedy zatem los sprawia, iż jesteśmy odrzuceni, może to być szansa na wzrost, a nie powód do zaniechań.  

  Działania planowane i strategia są lepsze niż przytłaczający chaos

  Świat współczesnych randek i ogółem rynek towarzyski to dzisiaj wyjątkowo zdradliwe bagno. Nieprzemyślane działania nie sprawdzają się – podobnie jak liczenie na łut szczęścia. Aby znacznie zwiększyć swoje szanse, warto mieć plan i zastosować konkretne metody. Strategia to klucz do sukcesu. Owocem tego kursu będzie powstanie twojej własnej taktyki związkowej, dopasowanej do twoich potrzeb, preferencji i predyspozycji. Taktyki, które będziesz w stanie realizować. 

  ➡️ Nie da się nie mieć wizerunku, tak samo jak nie da się nie mieć zachowania. Warto wpływać na te czynniki z rozmysłem.

  Alternatywą byłoby zdawanie się Poszukiwanie kompatybilnego, wysokojakościowego partnera nie musi odbywać się metodą chybił-trafił. Skazałoby to nas na wysokie ryzyko urazu, rozczarowania i tym samym na wielkie, wręcz przemożne zniechęcenie. Nic tak nie podcina skrzydeł jak poczucie dryfowania, bo to miotanie się w matni bezsensownych randek i tyleż daremnych, co dennych konwersacji. 

   Kobiety i mężczyźni miewają inaczej

  Panie i panowie miewają podobne trudności, ale także zupełnie inne. Mężczyźni mierzą się z wyzwaniami, których raczej nie miewają kobiety, i odwrotnie.

  ➡️ Kurs ma dwie wersje. Jedna została opracowana specjalnie dla pań, druga - dla panów.

  Zaloty i podrywanie, taniec godowy czy uwodzenie - jak zwał, tak zwał - ma inne oblicze z perspektywy męskiej i kobiecej. Kurs poświęcony poszukiwaniu miłości nie pomija tego faktu, lecz w pełni uwzględnia różnice międzypłciowe oraz czynniki sytuacyjne wpływające na obie płcie. 

  2. Zakres kursu
  Kompletny trening w 6 tygodni

  belka1.jpg.04751daa099d4edf526053b96cce8

  Ważnym elementem planowania musi być zapobieganie błędom lub ich powtarzaniu. Nie wystarczy pomysł na działanie – trzeba jeszcze wiedzieć, jak przeprowadzić je prawidłowo. Naturalnie każdy sam może to opanować ucząc się z mozołem poprzez czasochłonną analizę tego, co nie zadziałało. Można jednak polegać na wiedzy psychologicznej, która odnosi się do tych zjawisk i wskazuje najskuteczniejsze rozwiązania. Specjalistycznych badań i obserwacji nie brakuje – wiedza ekspercka sprawia, że człowiek może oszczędzić sobie wielu zawodów i dzięki temu także nerwów.

  1. Kto będzie z tobą kompatybilny?
  2. Jak taką osobę znaleźć, gdzie jej szukać?
  3. Jak radzić sobie ze stresem relacyjnym?
  4. Jak unikać pozorantów, udających kogoś, kim nie są?
  5. Jak manifestować własny potencjał?
  6. Jak otworzyć się na miłość bez lęku?
  7. Jak właściwą osobę przyciągnąć i jej nie stracić?
  8. Jak upewnić się, że to odpowiedni człowiek?
  9. Jak pielęgnować związek mający perspektywy?
  10. Kiedy i jak uciekać zamiast angażować się?

  Odpowiedzi na te i inne ważne pytania znaleźć można w tym kursie.

  Szkolenie składa się z szeregu modułów dostępnych online, które warto realizować w tygodniowych odstępach. Zapoznając się z materiałami i wykonując zadania w rekomendowanym tempie, całość zajmuje 6 tygodni.  

  Udział w szkoleniu objęty jest tajemnicą zawodową psychologa, odbywa się w atmosferze dyskrecji.

  Twórcą szkolenia jest psycholog Rafał Olszak - twórca kanału OcalSiebie na YouTube, autor książki "Toksyczny związek? Ocal Siebie!" oraz "Twarde życie mężczyzny", specjalista który prowadził eksperymenty związane z dobieraniem ludzi w pary.

   Bezpośredni, indywidualny kontakt z prowadzącym

  images.png

  Oprócz dostępu do materiałów online, każdy uczestnik kursu będzie miał także możliwość bezpośredniego, indywidualnego kontaktu z prowadzącym - telefonicznie lub przez wideokomunikator Skype. Podczas rozmowy w cztery oczy objętej tajemnicą zawodową psychologa, prowadzący postara się pomóc w sprawach, które kursantowi wydają się szczególnie kłopotliwe. Dostępne są terminy kontaktu od poniedziałku do soboty (w niedziele kontakt nie będzie możliwy). Podczas rozmowy będzie można zadawać pytania związane z tematyką kursu i wykonywanymi w jego ramach zadaniami. 

  3. Cennik

  belka1.jpg.04751daa099d4edf526053b96cce8

  • Standardowa wersja kosztuje 249 zł - kurs online bez indywidualnych konsultacji z prowadzącym.
  • Wersja premium kosztuje 795 zł - kurs jest z dwiema konsultacjami z prowadzącym przez telefon lub wideokomunikator Skype.

  Informacje dostępowe uzyskuje się na e-mail w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. 

  Zainteresowany? Zainteresowana? Napisz e-mail w tytule pisząc "KURS".

  kontakt.jpg.6d9f7ac07dd0779ff04d724333a0

  Napisanie w tej sprawie jest równoznaczne ze zgodą na otrzymanie informacji handlowej na ten temat.
  W razie pytań, zachęcamy do skontaktowania się.

  Na życzenie Klienta wystawiana jest faktura.
   

  jak-znalezc-milosc.jpg

   

  4. Opinie

  belka1.jpg.04751daa099d4edf526053b96cce8

  Psycholog Rafał Marcin Olszak - opinie na temat działalności  

  4.jpg6.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg

  1.jpg22.jpg

  23.jpg

  3.jpg

  5.jpg

  7.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.