Jump to content


 • SKOCZ DO:

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • Forum psychologiczne

  • Leczenie obniżonej samooceny to przede wszystkim psychoterapia. Sam nie przepracujesz tego. Nie bardzo rozumiem Twojego toku myślenia określając siebie jako „ścierwo”. Czyżbyś był człowiekiem bezwartościowym moralnie bądź nieapetycznym / nieświeżym kawałkiem mięsa? Sądzę, że zbyt drastycznie się definiujesz. Mój przedmówca Mih dobrze wstrzelił się w Piękną i Bestię, obejrzyj i odszukaj siebie w bajkowej bestii. A swoją drogą, jeśli mnie przez lata drażniłoby własne odbicie w lustrze rozważyłabym udział w castingu programu metamorfozy. Ale ja to ja, Ty to Ty. 
  • Bajkę kojarzę, ale nie wiem co miał poza wyglądem. 
  • Jestem w związku z 13 lat starszym mężczyzną, byliśmy ze sobą od maja 2022r. Do luty 2023r. Przez ten czas byłam bardzo o niego zazdrosna o koleżankę z pracy (pracowaliśmy razem na zmianie ) , o byłą żonę bo tam do niej chodził (niby do dzieci ) rozmawiali ,pili kawkę ,mówił jej o naszych problemach . Okłamywał mnie ,że jest u swojej matki a w tym czasie był u niej . Wchodził do niej głównie jak odprowadzał dzieci do domu . W końcu docierały drobne rękoczyny ,ja jeszcze gorzej byłam zazdrosna . Rozstaliśmy się właśnie w lutym 2023r. Zmieniłam wtedy zmiane w pracy . Po prawie 2tyg odezwał się do mnie to był marzec 2023 ,że nie umie beże mnie żyć i ze mnie kocha i nikogo tak nie kochał (był wcześniej raz ,rozmawialiśmy ,zaproponował koleżeński sex ,odmówiłam ) , ja się tak ucieszyłam czekałam aż się odezwie z taką nowina ,że mnie kocha i wgl , bo też go kocham i spotykałam się z nim znowu . Po paru dniach od spotykania ,przyznał się , po mojej ingerencji żeby prawdę powiedział . Przyznał się ,że chodził do byłej żony od rozstania i był raz u niej na noc wcześniej pili alkohol , uprawiał z nią sex ... A wtedy dzień wcześniej jak z nią to zrobił . Przyszedł do mnie normalnie po koleżeńsku porozmawiać,proponował mi koleżeński sex pijany ,ja się nie zgodziłam .. Ale jednak mimo ,że mi wbił noz w plecy to jednak nie byliśmy razem to nie zdrada . Ale dziwnie się z tym czułam i nadal czuję , bo nadal z nim jestem i mamy ,2 miesięczne dziecko . A ja nie potrafię o tym zapomnieć i mu to wypominam ciągle .. nie wiem co z tym zrobić . . Mogłam wcześniej jak jeszcze nie zaszłam w ciążę ,go po prostu odrzucić. . Dodam ,że już do niej nie wchodzi do domu , nie mają kontaktów .  Rękoczynów nie ma , ale nie umiem sobie z tym poradzić , a już minął rok od tych zdarzeń.
 •  
 •  

 • Szkolenia dla firm

  Gabinet Ocal Siebie oferuje szkolenia dla firm poświęcone higienie psychicznej pracowników. Oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od liczby uczestników, zakresu szkolenia oraz budżetu. Nasz zespół proponuje szeroki wachlarz rozwiązań. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail, aby otrzymać więcej informacji.

 • Blogs

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.