Jump to content


 • Forum psychologiczne

  • Witam, mam taki problem z mężem, że jak ma wolny weekend i sobie piwkuje wystarczy jedno za dużo,żeby zaczął włączać filmy porno. Mnie to okropnie boli i on o tym wie, jak nie pije to nawet o tym nie myśli, telefon leży na stole, a wystarczy jedno piwo za dużo ,żeby coś mu się włączyło w głowie i żeby znowu to włączył, nie potrafi tego logicznie wytłumaczyć bo mówi że sam nie wiem skąd to się bierze.. 
  • Moi Drodzy  Mam pewien problem z którym niestety zmaga się spora ilość osób czasami o tym nie wiedząc.  Problem dotyczy motywacji oraz prokrastynacji będącej chyba efektem stresowym.  Na co dzień mam kilka celi do osiągnięcia. Rozwiązuje problemy z oprogramowaniem które sam tworzę czy tez bawię się nieco motoryzacją.  Naprawdę to lubię i cały czas mimo porazek w tym trwam aczkolwiek czasami rozpraszam się innymi tematami. Sprawdzaniem tematów które  nie są obecnie istotne. Sporo słucham podcastów, wywiadów wiecej niz muzyki, ale czasami jest problem z dyscypliną. Może i z motywacja. Nie wiem czy to jest normalne. Wiem, że znani ludzie w historii tez tak miewali. Czy Da Vinci czy Jobs. Jestem czasem nieco zły, że powinienem przeznaczyc na projekt np 3-4h dziennie mimo to czesto wychodzi 1-2. Choć po części przynajmniej z tego jestem zadowolony.  Może to kwestia postepu?  Teraz staram się testoważ rozwiązanie z dopaminą oraz afirmację. 
  • Czy to normalne dla Was, że podczas pogrzebów nie okazuje żadnych emocji Natomiast po X latach potrafi rozkleić się w pracy? Nawet jeśli potem będzie musiał wyjść z pracy kilka godzin wcześniej?
 •  

 • Szkolenia dla firm

  Gabinet Ocal Siebie oferuje szkolenia dla firm poświęcone higienie psychicznej pracowników. Oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od liczby uczestników, zakresu szkolenia oraz budżetu. Nasz zespół proponuje szeroki wachlarz rozwiązań. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail, aby otrzymać więcej informacji.

 • Blogs

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.