Jump to content


 • SKOCZ DO:

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • Forum psychologiczne

  • Spalony blef oznacza ze jesteś kłamcą a dodatkowo i błaznem. Jeśli mówisz że wychodzisz to wyjdź.  Na moje albo robisz pokaz siły ( weź urlop w robocie i nic nie mówiąc w domu zrób sobie narty na tydzień lub to co zawsze chciałeś zrobić) wracasz jak nigdy nic  i cały bełkot i raban spływa po tobie jak po kaczce żyjesz dalej i bacznie obserwujesz co się dzieje lub idziesz na rozwód.
  • Cześć, ciężko tak bez szczegółów ale na bazie własnych doświadczeń ( od jakiegoś czasu jestem zazwyczaj już po drugiej stronie CV ) dużo osób ma jakieś " wygłaskane " CV nad który na pewno spędzili dużo czasu i to ich laurka a zarazem pułapka. Później to cv wysyłają do dzisiątek firm licząc że coś złapie. Musisz patrzeć na cv jak twój przyszły pracodawca a nie ty. Jesli aplikujesz na kierowce pisz o tym jakim jesteś kierowcą, jeśli nie masz uprawnien do kierowanie ze chętnie zrobisz, ze nie masz punktów karnych, ze jesteś uważny i dyspozycyjny...pisz konkretnie na ten temat. Wszystkie pozostałe kwestie wyrzuć bo mogą sugerować pracodawcy że masz alternatywe (bo tez mozez byc informatykiem jak nie przypasi)  i wcale nie jest najważniejszy dla Ciebie. Uniwersalne cv jest do niczego, musisz zadac sobie trud presonifikacji cv, poczytaj dokładnie ogloszenie kogo szukają i pod to napisz. Doczytaj w internetach o firmie to może Ci pomóc.
  • Cześć Arek, to genialne że w wieku 22 lat odkryłeś że nie masz zdolności rozpoznawania uczuć, poważnie. Większość facetów przez całe swoje życie tego nie zauważy wogóle, część dopiero to zauważy gdzieś na umownej połowie życia najczęściej  już na sali rozpraw w Sądzie rejonowym. Mówię poważnie , bez żartu. Masz dużo czasu by tego się nauczyć a mając tę wiedzę już nie przegrasz swego życia. Jesteś w dobrym miejscu i normie, działaj dostałeś szanse.
  • Witajcie, Napisze jak najkrócej. 2 dzieci. Żona jest o mnie obsesyjnie zazdrosna. Absurdalnie. Muszę siedzieć wg. Niej w domu i nigdzie nie mogę wyjść poza sklep, praca itp. Dla przykładu głupie kręgle z kolegą nie ma najmniejszej opcji. Z kobietami nawet nie piszę, spojrzeć nie wolno co dopiero porozmawiać. Z 2 strony żona pisze z kilkoma obcymi facetami i wysyła im swoje zdjęcia. Nie ma do mnie zadnego szacunku. Powiedziałem jej, że się spakuję i szukaj szczescia z kims innym to mówi ok pakuj sie i spierd.... Mówię jej ok ide się pakować to zamyka drzwi na klucz i mówi ze nigdzie nie wyjdę. Plan jest taki. Wzywam policję. Pakuję się przy nich i odchodzę. Jest wg. Was lepsza/inna opcja.   Pozdrawiam
  • Nie potrzebuję porad co zmienić w wyglądzie. Ja to już wszystko przerabiałem, nic to nie dało. Nie potrafię zaakceptować siebie takiego jakim jestem, moja samoocena jest bardzo niska. Jak patrzę w lustro to widzę ścierwo.   Nie mam problemu by rozmawiać z kobietami, ale poza przyjaźń nie mogę wyjść.  Wiem o tym, że gdybym miał lepszą twarz to moje życie byłoby dużo lepsze. Kilka rzeczy udało mi osiągnąć, ale życie miłosne leży i kwiczy.  Niby samotność mi nie przeszkadza, ale ja ciągle się łudzę, że za niedługo znajdę sobie dziewczynę. Potrzebuję porad jak przestać myśleć ciągle o tym. 
 • PODCASTY.jpg

   

   

   

 • Szkolenia dla firm

  Gabinet Ocal Siebie oferuje szkolenia dla firm poświęcone higienie psychicznej pracowników. Oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od liczby uczestników, zakresu szkolenia oraz budżetu. Nasz zespół proponuje szeroki wachlarz rozwiązań. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail, aby otrzymać więcej informacji.

 • Blogs

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.