Jump to content


 • Szkolenia dla firm

  Gabinet Ocal Siebie oferuje szkolenia dla firm poświęcone higienie psychicznej pracowników. Oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od liczby uczestników, zakresu szkolenia oraz budżetu. Nasz zespół proponuje szeroki wachlarz rozwiązań. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail, aby otrzymać więcej informacji.

  kontakt2.jpg

 • Toksyczny związek Ocal Siebie książka PDF pobierz

 • Forum psychologiczne

  • Co mogłabym od siebie Tobie doradzić… uszanuj jego wybór, puść wolno, pozwól mu na bycie samemu ze sobą, nawet i w innym towarzystwie, w innej grupie wsparcia, jeśli poprosił o czas przerwy, na przemyślenia, na załatwienie osobistych spraw, którymi zapewne nie chce Cię obciążać albo i zaskakiwać, przepracowanie pewnych kwestii nie powstrzymuj partnera, nie osaczaj bo przyniesie to odwrotny skutek. Tworzycie wolny związek. Nie zrozum mnie źle i nie wyciągaj wniosku, że jestem „starej daty” bo to mylne byłoby pojęcie, lecz w odmienny sposób podchodzę do małżeństwa, rodziny w której są dzieci i „luźnego” partnerstwa. Podczas rozmowy, wymiany wiadomości daj mu tylko prosty komunikat, że jeśli będzie chcieć porozmawiać, spędzić trochę czasu w Twoim towarzystwie jesteś i może liczyć na Twoje wsparcie. Czas odegra ważną rolę, ale też i będzie weryfikatorem tego co się dalej wydarzy. 
  • Dziękuję coś pomysle 🙂
  • Dzień dobry z góry przepraszam jeżeli pomyliłem wątek ponieważ nie jestem pewien do czego mój problem. Nazywam się Arek jestem 22 letnim mężczyzną i niestety muszę to o sobie powiedzieć że jestem kompletnym nieudacznikiem życiowym. Ma wielkie problemy z utrzymaniem pracy do tej pory pracowałem aż w 5 firmach i nigdzie nie przepracowałem dłużej niż 1.5 roku i nigdzie nie miałem dobrego wyniku i nie spełniałem podstawowych wymogów. Wydaje mi się że mam duże problemy z adaptacją do nowych warunków, długo zajmuje mi ogarnięcia się w nowej sytuacji np. jak byłem jeszcze w szkole to z kolegami dopiero pod koniec każdego etapu (najlepiej się dogadywałem się z znajomymi i miałem najlepsze oceny w ostatnich klasach w poprzednich klasach walczyłem o zdanie z klasy do klasy). Teraz studiuje prawo zaocznie na uniwersytecie Śląskim i mam dość średnie rezultaty ale nie stety przez moje problemy zawodowe mam spore problemy z spłatą studiów. Dodatkowym problemem jest to że nie umiem kompletnie czytać emocji innych osób np nigdy nie wiem czy jak ktoś się śmieje to że mnie czy z czegoś innego i często nie umiem zrozumieć kontekstu sytuacji. Bardzo proszę o pomoc dlatego że przez fakt że nie umiem odnaleźć się w społeczeństwie mam poważne problemy życiowe 
  • Na pewno znasz wystrój jego gabinetu, więc może warto iść w ten deseń. Przypomnij sobie czy miał jakieś detale na ścianach bądź półkach… Zazwyczaj u fizjoterapeuty widzi się ilustracje układu kostnego lub mięśniowego, model szkieletu etc. Jeśli zauważyłaś coś z motoryzacji to idź tym śladem. Kobiecie szybciej mogłabyś podarować anioła bądź słonia na szczęście. Osobiście takich figurek bym nie darowała płci męskiej. Alkohol hmmm czemu nie, może dobry markowe whisky sprawdzi się w tym przypadku. Jeśli mieliście luźne rozmowy podczas zabiegów to może gdzieś wspomniał o swoich zainteresowaniach. 
  • No właśnie bo opinie opiniami, zadowolenie ok ale co po tym jak nie pomaga rozwiązać problemu lub chociaż ukierunkować myślenia. 
 • PODCASTY.jpg

   

   

   

 • Blogs

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.