Jump to content

Problem z żoną


celtix

Recommended Posts

Witam serdecznie, postaram się pokrótce opisać mój problem. Otóż od jakiegoś czasu mamy prblemy w małżeństwie. Moja żona znalazła sobie kogoś w internecie, kto prowadzi z nią sesje. Polegają one na tym, że jeżdżi do niego przez całą Polskę, na tych sesjach on traktuję ją jak sukę, poniża, każe nosić obroże, ogólnie wywrócił jej i jednocześnie moje życie do góry nogami. Jest w tej chwili całkowicie pod jego wpływem, wykonuje wszystkie jego polecenia, nawet nie śpimy już razem, bo on jej zabronił. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli trzeba, podam mój nr telefonu, żebyśmy mogli porozmawiać, tylko jeśli ktoś chce i moze rzeczywiście mi pomóc. Prosze

Link to comment
Share on other sites

Macie dzieci, psa, kota ,rybki...cos ważnego wspólne? Jesli nie to rozwaz czy w imie jakiekś chorej kobiety chcesz zniszczyc swoje zycie. Tego kwiata to pół świata, bez problemu znajdziesz taki ktory Tobie pasuje i bedziesz przy nim spokojny i szczesliwy.

Link to comment
Share on other sites

@celtix jak się czujesz? Piszesz o próbie samobójczej, bierzesz jakieś lekarstwa? Uczęszczasz na jakąs terapie?

To wygląda na manipulacje, jeśli ona nie zwraca uwagi na to, że jesteście małżeństwem i tak poprostu wyjeżdża, coś tu jest nie tak. Jak długo jesteście razem?

Jeśli studia są już zaklepane,( chociaż mamy styczeń, kiedy ona je zaczyna? ) to chyba pozostaje Ci pogodzenie sie z sytuacja i zajęcie się swoim zdrowiem psychicznym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.