Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Toksyczna relacja z Narcyzem i Piotrusiem Panem


Recommended Posts

Witam. Mam 32 lata i od paru lat jestem w toksycznej relacji z narcyzem i Piotrusiem Panem. Pomimo wielu prób, i wielu rozczarowań i przykrych sytuacji nie potrafię tego zakończyć. Ostatnio powoli dojrzewam do zmiany tej sytuacji,  ponieważ tak się zdarzyło że pożyczyłam mojemu toksykowi pieniądze i gdy tylko mówię mu że potrzebuje żeby mi je zwrócił to albo zmienia temat albo każe mnie milczenien. Nie wiem już co robić ponieważ chciałbym odzyskać te pieniądze i nie wiem już jak na niego mogę jakoś wpłynąć i jak z nim rozmawiać. Prosiłabym o pomoc. 

Link to comment
Share on other sites

Powiedz po prostu że chcesz żeby Ci oddał pieniądze, bo potrzebujesz. Jak Cię zbywa milczeniem to powiedz "więc...? czy słyszałeś co powiedziałam.." i się musi wypowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Może czas się pogodzić, że nie otrzymasz pieniędzy, no ja bym go brzydko nazwała po prostu i nie chciała mieć z nim doczynienia jeśli nie była to jakaś ogromna kwota...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam podobnie, jak poproszę o to aby oddał mi pieniądze to on chce abym to ja mu oddala. Stwierdził, że minimum 20tys, bo tyle przeznaczył na nasze 3 letnie dziecko. Też nie wiem co robić, bo jak go zostawię nie będę miała za co żyć, a on pieniędzy nie odda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.