Skocz do zawartości

Problem rodzinny


Gaga22

Polecane posty

Witam. Potrzebuje wsparcia ,pomocy ,rady czegokolwiek..byle bym mogła uporać się z własnymi myślami. Opisanie całej mojej sytuacji zajęło by długo , spróbuję napisać w skrócie co się dzieje. Samo mówienie o tym,pisanie doprowadza mnie do płaczu , i tracę siłę do życia . 

Mam 22 lata , trójkę dzieci w tym pierwsze dziecko (córka 4 lata ) jest z pierwszego związku i małżeństwa które trwało rok..

Od trzech lat mam chłopaka ,bardzo go kocham ,nie wyobrażam siebie życia bez niego , poznał mnie gdy byłam w totalnej rozsypce (rozwód ,mój tata w zakładzie karnym ,ciężkie dzieciństwo) , zaakceptował i pokochał moją córkę , po roku czasu pragnął ,bym z nim zamieszkała, z czasem pojawiły się dwie córeczki bliźniaczki. Jego rodzina była szczęśliwa z wyjątkiem jego matki :( ;( 

Jego mama wogóle nie akceptuje mojej córki , przez te trzy lata traktowała ją obojętnie ..lecz teraz jest jeszcze gorzej, przez jej zachowanie uciekałam z ich domu już cztery razy i wracałam bo obiecywała że wszystko się zmieni , przepraszała itd . 

Niedawno uciekłam znowu i wróciłam po tygodniu bo mój chłopak twierdzi że jestem jego miłością i jego całym życiem ,lecz ostatnio słucha swojej matki i wierzy we wszystkie kłamstwa jej . On pracuje w delegacji więc wraca na weekend a całe 5 dni jestem sama z nią i w tym czasie Ona zapowiedziała że nigdy nie będę szczęśliwa, że mam wy******lać z jej domu z tym ,,najduchem"( moją córką) , że jak ją zobaczyć w kuchni albo łazience to jej łeb ukręci , że ją udusi na spaniu , mówiłam to chłopakowi ,on stwierdził że ona tylko tak gada. Ja płaczę codziennie bo już nie daje rady, głupie myśli krążą po głowie,wiem że muszę być silna dla dzieci ale nie potrafię nie przejmować się,tak bardzo bym chciała być szczęśliwa z ukochanym i z naszymi dziećmi ale jego matka nie daje mi żyć ..wymysla i opowiada przy nim że jestem ku**a, że do niczego się nie nadaje ,że w chlewie ,w oborze mnie chowali ..nie mogę paznokci malować ,wogóle nie mogę makijażu mieć bo zaraz lecą teksty że kurwienie się umalowałam .. wszystko co robię jest źle :(.nie wiem co mam zrobić. On narazie nie chce się wyprowadzić że względu na brak pieniędzy ..i co począć? Proszę o pomoc ! :(

 

Edytowano przez Gaga22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglabys zaczac nagrywac tesciowa, jak sie odzywa do Ciebie czy Twojej corki. Aby syn wiedzial, ze mowisz.prawde. W razie czego moze to tez sie przydac, gdybys musiala cos zglosic na policje. Natomiast co do wyprowadzki, mysle, ze to jedyny sposob abys mogla.sie uwolnic. Czy finansowo naprawde sobie nie poradzicie? Moze jednak powinniscie powaznie o tym porozmawiac? Przeliczyc Wasze dochody. Czasem lepiej skromniej zyc, ale miec spokoj. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście, że jesteś młoda i zdrowie ci dopisuje. Znam podobną sytuację. Kobieta prześladowana przez teściową. Praktycznie została kłębkiem nerwów. Człowiekiem nie do życia, poczucie własnej wartości na dnie, wszędzie widziała spiski, a później wszystkie choroby wynikające z nadciśnienia i oczywiście wczesna śmierć. Dzieci wychowywały się bez matki. Morał z tego taki, że z toksycznymi ludźmi się nie mieszka. Ta kobieta zniszczy ci zdrowie i nawet nie wychowasz dobrze swoich dzieci, bo chciałaś zaoszczędzić na mieszkaniu. Tam też syn bagatelizował całą sytuację.

Zadanie na najbliższy czas to wyprowadzka. Ochroń dzieci i siebie przed ciężkim życiem, tak żeby szły w świat jako szczęśliwe osoby, bez ciężkiej przeszłości. Ojciec dzieci musi dorosnąć i przejść na inny poziom, bo pcha was w poważną patologię.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.