Jump to content

biglebowski

Użytkownik
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

biglebowski last won the day on June 9

biglebowski had the most liked content!

Reputation

1 Neutral

About biglebowski

 • Rank
  Explorer
  Explorer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wpadłeś w pułapkę polskiego sądownictwa. Matka bez względu na to jaka jest ma zasądzone wszystko na plus, a na koniec z czystej złośliwości ograniczy ci kontakt do zera z dzieckiem. Jedyne co zostanie to alimenty i kredyt. Podobno są stowarzyszenia, które pomagają walczyć z tą patologią. Możesz się z nim skontaktować, żeby sprawdzić czy da się w ogóle coś zrobić, np występujesz pierwszy o alimenty. Zbieraj materiał dowodowy i nie daj się sprowokować, nie zdradzaj się z zamiarami bo przebiegła kobieta cie załatwi odpowiednią intrygą.
 2. Wpadasz w pułapkę porównywania się z czymś co nie istnieje, jakieś glonojady, wielkie tyłki i inne. Zamiast cieszyć się własnym ciałem idziesz do kliniki pod nóż ... Bo nie możesz na siebie patrzeć.
 3. Kiedyś w poszukiwaniu natchnienia przesłuchałem kilka kanałów o relacjach, niby banały ale myślę że goście mają sporo racji. Twoj życie całkowocie podoporządkowane kobiecie, która nawet nie ma grama szacunku do ciebie. Po opisie to praktycznie nie istniejesz, taki sługa kobiety, zero własnego zdania, zero swojego świata. To jest moim zdaniem największy błąd. Ja bym to błędne koło kończył, bo to nie ma sensu, twardy reset i żyj po swojemu. Kobieta to dodatek a nie cel życia. Mężczyzna winien być niezależny i kobieta ma to czuć. Za tekstu typu wypierdalaj to bym jej nie darował, straciłaby wszystki przywileje. Do tego rękoczyny .... Pozwoliłeś jej przekroczyć nieprzeraczalne granice, to jest fatal error. Nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie za kilka lat jeśli pozwalasz na wszystko. Ten związek potrzebuje trzęsienia ziemi. Nie musisz znać się ma majsterkowaniu jeśli jesteś w stanie zarobić i zapłacić za majstra co wykona prace za ciebie. Te umiejętności są konieczne przy trybie oszczędzania na wszystkim. Masz własny dom, więc chyba jest całkiem dobrze.
 4. Jest na to metoda. Tu to jako tako opisali https://bogatyzwyboru.pl/metoda-6-sloikow/ Takie ciągłę jęki o wydatki ocierają się o bycie sknerą, na dłuższą metę ciężko się z takim człowiekiem żyję, bo nic nie możesz. Wszystko za drogie, może później ... Dlatego lepiej się opanować, ogarnąć budżet i nie odbierać radości z życia, bo to nie ma sensu. Przyjdzie jeszcze większa inflacja, zeżre co oszczędzone i tyle z tego będzie. Przy 100.000 pln to 10.000 pln rocznie straty.
 5. Problem jest poważny. Spotkałem się z czymś takim, to się parktycznie żyć nie dało z taką osobą, bo wszystko dążyło do sytuacji konfliktowych, bez żadnego powodu. Tu na forum widziałem reklamę dobrych książek. Może zacznij od nich?
 6. Z ciekawości zapytam - używasz intensywnie instagrama?
 7. Ciekawe wyzwanie. Widziałeś może takie 2 kanały na yt "relacje z kobietami" i "rafal żuber"? Goście twierdzą że potrafią takie sztuczki magiczne wykonać.
 8. Fascynacja takimi zwyrolami jak Fritzel i inni źle wróży. Podejrzewam że speców od rozkminiania takich ludzi jest garstka w kraju i raczej nie siedzą w gabinetach psychoterapeutów.
 9. Szczęście? Zdecydowanie tak. Poznałaś ciemną stronę teraz pora na jasną. 30 lat to żaden problem. Dbaj o zdrowie fizyczne i umysłowe, bo bez tego wiadomo jak będzie. Możesz nawet złość przekierować na walkę z nadwagą jeśli ci przeszkadza. Myślenie w kategoriach zmarnowanego czasu? Pewnie można tak do końca życia ale to robi z człowieka przegrywa i jakieś negatywne stany wprowadza. Komu to potrzebne? To był taki sam okres jak pora roku, był i się skończył. Idzie nowe i trzeba dobrze wykorzystać ten czas. Więc lepiej się skup na przygotowaniach, żeby chwytać nowe okazje.
 10. Wyłóż karty na stół. Niech powie o co chodzi i czy macie w ogóle w tej swerze jeszcze coś wspólnego. Będzie łatwiej podjąć decyzje co dalej. Po kilku latach frustracji nie będziesz na nią patrzył życzliwym okiem.
 11. Szykuje się zdrada? Jeśli nie to lepiej nie mów bo to zostaje w pamięci i wróci. A jeśli tak to powiedz i zakończ stary związek z przyzwoitości.
 12. Opracuj metodę sprzedawania żywności w taki sposób żeby nie powstawało tyle śmieci.
 13. Powiedz prawdę. Że poznałeś tę pracę, wiesz jaka jest i ci to odpowiada. Teraz się przekwalifikowałeś żeby ją wykonywać i masz zamiar popracować długo w tym zawodzie. Sprawdzałeś też inne zawody ale okazały się nieodpiwiednie. A na produkcji nie bo nie wyobrażasz sobie że na starość sprostasz fizycznie, wolisz wykalifikowaną pracę biurową. Musisz być pewny że w to idziesz to nie będą mieli dylematów że zaraz uciekniesz. Pewnie ich coś boli jak muszą kogoś szkolić.
 14. Tacy to lojalni, że dla własnego bezpieczeństwa się odwracają. Najlepsze wyjście to zawalczyć o stołek dyrektora i mieć wszytkich w garści albo dla własnego zdrowia oddalić się z tej pracy. Przejść do prywatnej własnej szkoły nauki angielskiego, ew kursy, książki i korepetycje. Stacjonarnie lub przez neta. Masz własne jdg lepszą kase i spokój.
 15. Wyjechać testowo za granicę.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.