Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

silaczkaaa

Wybaczyłam zdradę kecz dalej mnie ona prześladuje…

Recommended Posts

Cześć, jestem młodą mamą miesięcznego chłopca. 
Pisze ponieważ borykam się z problemem już rok. 5 lipca 2020 mój chłopak mnie zdradził. Przyznał się do tego. Pobawił się z ta dziewczyna tydzień i wrócił. Wybaczyłam. Lecz nie do końca. Do dnia dzisiejszego mam obsesje na punkcie tej dziewczyny, mam lek przed kolejna zdrada, boje się ze znowu mnie skrzywdzi. Śni mi się to wszystko po nocach. Pojawiają mi się obrazy ich rozmów przed oczami… Najgorsze są noce, często łapie dołki. Wypominam mu. Nie umiem sobie z tym poradzić. Czuje jak zjada mi to cała moja energię do życia. 
 

Edited by silaczkaaa
Link to comment
Share on other sites

Cześć, ból psychiczny jest jak ból fizyczny - powiadamia, że coś jest nie tak. Jak się złamie nogę, ból mówi, że trzeba udać się do lekarza, nastawić kość jeśli się przekręciła i wsadzić do gipsu. Jeśli Tobie złamały się uczucia, to także musisz poświęcić im uwagę i trochę troski. Najlepiej byłoby o tym z kimś pogadać. 

  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Czy rozmawialas ze swoim clopakiem na ten temat? Dobrze by bylo.usiasc we dwoje i na spokojnie poswiecic chwile.na spokojna rozmowe. Mozesz mu.powiedziec jak sie czulas wtedy, i jak sie czujesz teraz. Zdrada jest czyms, co.mozna wybaczyc ale niestety nie da sie calkowicie zapomniec. Pamietam, kied ja bylam.mloda dziewczyna i.mialam podobna sytuacje (tylko nie.mialam dsiecka). Nie raz rozmawialismy.o tym, ale.dopiero po.dluzszym czasie raz rozmawialismy.o.tym na spokojnie, i.dopiero wtedy poczulam sie lepiej. Nic dobrego nie bedzie, jesli bedziesz to.dusic w sobie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.