Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

piotr1979

Urażają mnie wulgaryzmy

Recommended Posts

Jak dla mnie to już zależy od kogo je słyszysz bo co innego usłyszeć je od kogoś bliskiego lub kogoś kogo zna się lata a co innego od przypadkowego człowieka lub kogoś kogo się praktycznie nie zna. Ja uważam tak urazić mogą słowa od osoby która się kocha lub szanuje na szacunek pracuje się latami a przejmowanie się pierdołami to tak jakby w dzisiejszych czasach przejmować się "trolami" na forach etc.

Link to comment
Share on other sites

Nie jesteś w tym sam. Też rażą mnie wulgarne słowa. Często, w środkach komunikacji miejskiej, na ulicach, szczególnie (o zgrozo!!!) wśród młodych dziewcząt, padają tak wulgarne słowa, że aż Uszy więdną. 

Jednak, tak jak powyżej, najbardziej bolą wulgarne słowa i epitety od osób najbliższych. Człowiekowi jest najnormalniej przykro, gdy słyszy stek wyzwisk przerywanych normalnymi słowami. Zastanawia się wtedy, czym sobie na coś takiego zasłużył, co zrobił strasznego, że spotyka się z takimi epitetami i takim traktowaniem. Boli mocno i długo, ciężko zapomnieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.