Jump to content

Recommended Posts

Poznałem pewną piękną dziewczyną na pewnym Disocordzie pisała, że szuka chłopaka i ma 17lat, nie miała nawet swojego zdjęcia, ale ja napisałem do niej z ciekawości co to za kobietka wysłała mi zdjątko i pogadaliśmy trochę no i bardzo mi się spodobała, ale jak powiedziałem jej, że mam 27 lat i podałem IG no to już nie była mną zachwycona i powiedziałem trochę za dużo ona się obraziła powiedziała że jej się nie podobam i dała mi bloka.

Poczułem się urażony i zrobiłem drugie konto i do niej napisałem, że niby jestem inną osoba i chciałem jej powiedzieć, że nie powinna tak robić bloka dawać bez słowa bo to jest nie miłe, ale zaczęła się normalna gadka,
wysłała mi swoje zdjęcie i chodź była raczej przeciętna to coś poczułem do niego a po 10 minutach się zakochałem.

Tylko był taki problem, że się jej nie podobałem więc stwierdziłem bardzo głupio, ze spróbuje dać zdjęcie kogoś innego i dałem jakiegoś przystojniaka młodego mimo, że ja sam jestem 6 moze max totalnie 7/10.

No i od razu dziewczyna się we mnie zadurzyła, Nigdy nie czułem się tak kochany, komplementowała mnie i wykazywała zainteresowanie to było mego, no i ona jak już wcześniej napisałem ja już byłem w niej zakochany.
I gadaliśmy chyba od 17 do północy... więc była chemia między nami mega, ona wysyłała mi swoje głosóweczki i foteczki taka kochana była :)

No ale widzicie w czym jest problem, zrobiłem coś bardzo złego i ją oszukuję w nadziei, że pokocha mnie nie ze względu na mój wygląd tylko osobowość...

Wczoraj z nią znowu rozmawiałem od 8 do 23..... I wiele padło słów zapewnieniń były plany na przyszłość, wysyłała mi foteczki nawet widziałem ją bez staniczka ale biust lekko zasłoniła.
Kocham się w niej na zabój i ona też mnie kocha, powiedziała mi to...

Tylko ona się kocha w tym gościu ze zdjęcia i jak się dowie, że ją oszukałem to jej złamie serce i nie wiem jak ja to przeżyje, nie będzie chciała mnie znać i mnie znienawidzi a ja ją kocham tak, że wszystko bym dla niej zrobił....

Co mi poradzicie ? Wiem, że muszę jej powiedzieć o tym, że to nie moje zdjęcia jak najszybciej bo im dłużej ją będę utwierdzał w przekonaniu, że rozmawia z tym typem tym bardziej się rozczaruje a ja nie chcę jej skrzywdzić...

Jak ją przekonać do Siebie ?
Zmieniłem fryzurę na bardziej młodzieżową, zasłoniłem zakola bo mam, teraz już nie ma xD
Zgoliłem zarost i wyglądam jakieś 5 lat młodziej teraz.....

Czyli można mi dać jakieś 25 pewnie.

Chciałbym opowiedzieć o tym moje psycholoże ale czy jeżeli jej powiem, że się podaje za kogoś innego to czy to nie jest karalne ??? czy mogę być pewien, że na mnie nie doniesie ??

Sorki ale jestem bardzo zakochany i wiem, że w każdej chwilii mogą ją stracić a to byłaby najgorsza rzecz jaką mogę sobie wyobrazić.

Błagam jeżeli ktoś ma jakiś genialny pomysł, wie co powinienem jej powiedzieć jak ją przekonać żeby mi wybaczyła i dała mi szanse to napisz proszę, Mogę nawet wysłać bliczka jeśli ktoś ma jakiś naprawdę genialnym pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Moim zdaniem najgorsze co mogłeś zrobić to już zrobiłeś i jest to tak szybkie obdarzanie uczuciem tej dziewczyny. Spokojnie, lepiej na chłodno podejść do tematu, bo teraz bardzo łatwo Tobą manipulować, a nie wiadomo jakie ta dziewczyna ma intencje. A skąd wiesz, że jej zdjęcia są prawdziwe i bez obróbki? Z tego co słyszałam dużo ludzi ma tam swoje grzeszki. Oczywiście to jak dalej się zachowasz pozostaje tylko w Twojej kwestii. A psycholożce bym powiedziała, bo to może być jakaś wskazówka dla niej jeśli chodzi o terapię (bo z Twojego wpisu domyśliłam się, że chodzisz). W każdym razie życzę Ci stworzenia udanego związku, powodzenia 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kramer czy ta dziewczyna ma 17 lat? Jeśli to jej prawdziwy wiek i tyle podaje na portalu w dodatku wysyła fotki bez przytoczonego przez Ciebie staniczka to co z niej będzie za kobieta za kilka lat? Zdjęcia to tylko poza, to chwilowe ujęcie a nie realistyczny wygląd czy zachowanie, które możesz obserwować  i poznawać. Wybacz musiałam to napisać bo młodzież w tak młodym wieku się nie szanuje. Co do Ciebie, znajomość budujesz na kłamstwie a jak wiesz ono ma krótkie nogi. Czego oczekujesz w zamian?  Oboje ulegliście zauroczeniu a nie zakochaniu. Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę, iż zrobiłeś coś złego. Koniecznie porozmawiaj ze swoją panią psycholog na ten temat. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 Dziękuje jesteście bardzo wyrozumiali, jak to samo napisałem na kafeterii to byli strasznie toksyczni i nikt mi najmniejszej szansy na happy end nie dawał :/

a ja tak bardzo kocham tą dziewczynę 😢

Edited by Kramer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.