Jump to content

Recommended Posts

Witajcie,

Napisze jak najkrócej. 2 dzieci. Żona jest o mnie obsesyjnie zazdrosna. Absurdalnie. Muszę siedzieć wg. Niej w domu i nigdzie nie mogę wyjść poza sklep, praca itp. Dla przykładu głupie kręgle z kolegą nie ma najmniejszej opcji. Z kobietami nawet nie piszę, spojrzeć nie wolno co dopiero porozmawiać.

Z 2 strony żona pisze z kilkoma obcymi facetami i wysyła im swoje zdjęcia.

Nie ma do mnie zadnego szacunku. Powiedziałem jej, że się spakuję i szukaj szczescia z kims innym to mówi ok pakuj sie i spierd.... Mówię jej ok ide się pakować to zamyka drzwi na klucz i mówi ze nigdzie nie wyjdę.

Plan jest taki. Wzywam policję. Pakuję się przy nich i odchodzę. Jest wg. Was lepsza/inna opcja.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Spalony blef oznacza ze jesteś kłamcą a dodatkowo i błaznem. Jeśli mówisz że wychodzisz to wyjdź.  Na moje albo robisz pokaz siły ( weź urlop w robocie i nic nie mówiąc w domu zrób sobie narty na tydzień lub to co zawsze chciałeś zrobić) wracasz jak nigdy nic  i cały bełkot i raban spływa po tobie jak po kaczce żyjesz dalej i bacznie obserwujesz co się dzieje lub idziesz na rozwód.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie co do zasady osoby chorobliwie zazdrosne mają coś na sumieniu przez co myślą że ludzie dookoła nich będą robili to samo. Sam napisałeś że ona pisze z facetami i wysyła im zdjęcia. 

Nie wiem w jakim jesteście układzie ale skoro tobie to nie pasuje to domyślam się że nie zgodziłeś się na żadne romanse. 

Tak jak mih napisał jak mówisz że wychodzisz to wyjdź, wróć po północy (ale w żadnym wypadku pijany), nie tłumacz się, połóż się spać i tyle. Chorobliwa zazdrość jest wyniszczająca, mam koleżankę w pracy która wszystkim facetom z pracy mówi żeby nie mówili jej cześć na mieście bo jej facet jest aż tak zazdrosny. Widzę ją niemal codziennie i zazwyczaj jest kłębkiem nerwów. To do niczego nie prowadzi. 

Pytanie też czy żona wychodzi gdzieś bez ciebie? Czy może też cały wolny czas spędza w domu? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.