Jump to content

9 letni związek, dwoje dzieci i ciągłe kłótnie...


Marta98

Recommended Posts

Witam. Jest to mój pierwszy post ale muszę wszystko z siebie wyrzucić chociaż w taki sposób...

Jestem w 9 letnim związku. 2 lata po ślubie (wczoraj 2 rocznica). Wieczne kłótnie, wyzwiska, awantury, obwinianie się o wszystko... Mam tego dość.

Od 3 dni nie rozmawiamy ze sobą. Poszło o... moją zazdrość. Tak, to mój spory problem. Poszarpaliśmy się. Uderzyłam swojego męża. Bardzo żałuję. Przepłakałam ostatnie kilka dni. Mam taką chęć po prostu przytulić się, przeprosić... Ale myślę, że granice zostały już przekroczone. Kłóciliśmy się co kilka dni. I nie były to zwykłe sprzeczki tylko ciągłe wyzwiska i szarpaniny. Oczywiśnie bez obecności dzieci - na to nigdy nie pozwolę. 

Wczoraj była Nasza 2 rocznica ślubu. Przesiedzieliśmy w osobnych pokojach zajmując się dziećmi. Wieczorem wybuchłam płaczem, wypiłam kilka kieliszków wina... Myślałam, że choć trochę poczuję się lepiej... Proszę - pomóżcie. Czy siedzieć, milczeć i czekać aż mąż będzie gotowy sam w końcu podjąć chęć rozmowy? Jest bardzo uparty a wiem, że powiedziałam wiele słów za dużo przez ostatnie dni.. Co robić? Męczy mnie ta cisza i mam chęć wykrzyczeć mu w twarz, że mam tego dość... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.