Jump to content

Winnaa

Recommended Posts

Witam 

Mam pewien problem. Moj facet ukrywa telefon. .Na wszystko ma haslo.. Nie pozwoli mi zajrzeć nic sprawdzic.. Jest ostrożny bardzo gdy wpisuje haslo do telefonu żebym tylko nie widziała..  Mam ku temu powody, ponieważ nie raz coś "ukrywal" nie mówię że zdradzał, ale jakieś gupie pisanie i ukrywanie tych wiadomości.  Niby między nami jest dobrze, kochamy się i wszystko się Super uklada.. Ale tylko ten telefon mnie dręczy, on nie chce o tym rozmawiać bo twierdzi że robię problem o nic.. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Rób to samo. Oczywiście nie miej tak naprawdę jakichś tajemnic i niczego nie kombinuj. Po prostu zrób hasło do swojego telefonu,nie pokazuj mu tego ,nie pokazuj mu wiadomości przychodzących. Popisz trochę z koleżanką o głupotach, żeby widział, że z kimś piszesz. I nie interesuj się jego telefonem, choćby Cię kusiło. Jeśli on zapyta co tam masz za tajemnice,to odpowiedz, że żadne. Standardowe zabezpieczenie telefonu. Jeśli będzie naciskał,to spokojnie wyjaśnij, że nie może oczekiwać od Ciebie, że będziesz go o wszystkim informować a on będzie Cię kontrolował,bo on też Ci wszystkiego nie pokazuje i nie mówi. Szczerość obowiązuje w obie strony. Jeśli woli zostać przy nie pokazywaniu niczego,to zaakceptuj to. Każdy musi mieć jakiś swój własny "kącik", jakąś intymność. A partnerzy powinni mieć do siebie zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

Czesc, nie podziele zdania Feli. Nauczony doswiadczeniem poprosilbym o to by partner sam odblokowal tel i Ci udostepnil co z niego chcesz. Gdy ma z tym problem to oznacza ze kreci i oszukuje na pewno albo moze i zdradza. Wiele lat wierzylem w ludzką uczciwość ale to skonczona glupota. Nie baw sie w zabawe typu lustro czy tym bardziej "podgladanie" kto co tam pisze miej swoja godnosc. Nie chce dac ok - next please.

Link to comment
Share on other sites

Skoro nie masz sie martwic to czemu on sie tak martwi ze sie dowiesz? Naiwna jestes. Przy posiadaniu dziecka opja NEXT juz w prakryce dla Ciebie nie działa. Nie obudz sie za kilka kilkanascie lat z kacem swiadomosci ze twoj jedyny rownolegle zyl gdzies indziej i z kims innym. Cygan zbił swojego syna nie za to ze przegral kase w kasynie tylko za to ze chcial sie odegrac.

Link to comment
Share on other sites

No to faktycznie dziecko i praca za granicą wiele zmienia.  Przychylam się do propozycji Mih,aby sam pokazał Ci co przegląda. I właśnie powiedz,że nie chcesz aby okazało się, że za granicą ma drugą rodzinę.Jeśli nadal będzie się upierał,to powiedz, że właśnie takim zachowaniem wywołuje u Ciebie jeszcze większy niepokój i podejrzenia, że Cię okłamuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.