Jump to content

Problemy po rozstaniu


Recommended Posts

Witam.
Sprawa wygląda następująco.
Znam pewną kobietę od 7 lat , ostatni rok był przełomowy dla mnie ponieważ zaczęliśmy się spotykać. Trwało to raptem 3/4 miesiące, po czym ona stwierdziła że nie wie czego chce , narazie tego nie chcę i nie jest na to gotowa ale wie że i tak będziemy razem.
Ona ma 23 lata jest w trakcie rozwodu i 4 letnie dziecko ja 28 lat.
Zaczęła stosować na mnie to że znikała i pojawiała się co jakiś czas (gdy się pojawiała to robiła za każdym razem nadzieję mówiąc że i tak będziemy razem czy że nadal nie jestem jej obojętny) i znikała bez słowa, ostatnio przestała się oddzywac. Nie odpowie na żadną zaczepkę, zablokowała mój nr telefonu (żebym nie mógł do niej dzwonić i nie jest to pierwszy raz) miałem moment w którym zapytałem jej wprost czy mam odejść czy zostać i też nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Jak się ze mną rozstała zaczęła coraz mocniej dbać o siebie( zabiegi kosmetyczne/powiększanie ust/spotkania z nowo poznanymi facetami w różnym wieku)
Powiedziała mi kiedyś co jej we mnie przeszkadza i to naprawiłem żeby poprawić relacje ,lecz było dobrze tylko chwilę.

(Ja wiem że to moja decyzja jak postąpię ale chcę znać zdanie innych osób)
Moje pytanie jest takie:
Czy widać w tym opisie to że jej totalnie na niczym nie zależy ? Czy robi to żeby mnie utrzymać obok wyrazie wu? Jak takie kolo zapasowe  

Próbowałem przejść to z psychoterapeutą ale za każdym razem jak miałem spotkanie to ona w tym czasie się pojawiała i wszystko znów się waliło.

 

 

Dziękuję z góry za wasze wypowiedzi 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Siemasz. Koło zapasowe, dokładnie tak pomyślałem w trakcie czytania. Widać, że Cię nie szanuje i nie przejmuje się Tobą, jeśli akurat nie jesteś potrzebny. Jej zależy na znalezieniu jak najlepszego partnera, czyli najlepiej bogatego, żeby zapewniał dobrobyt jej i dziecku, przystojnego, żeby mogła się nim pochwalić, mądrego i zaradnego, żeby rozwiązywał jej problemy, ale jednocześnie na tyle głupiego, żeby dał jej się owinąć wokół palca. Dlatego dba o siebie i spotyka się z facetami - szuka jelenia z jak największymi zasobami, które będzie mogła wysysać. Ciebie przez te 3-4 miesiące sprawdziła, ale widocznie uznała, że nie spełniasz jej wymagań. Odstawiła Cię w kąt jak starą zabawkę i zabrała się za szukanie kogoś bardziej jej odpowiadającego. Może trochę poszaleje, zrobi sobie jeszcze jedno dziecko z jakimś badboyem, trochę się podniszczy a na koniec zechce wrócić do Ciebie. Ale mam nadzieję, że szybko przejrzysz na oczy, zapomnisz o niej i znajdziesz sobie jakąś fajną, uczciwą dziewczynę bez dzieci, która będzie Cię szanować.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.