Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Kobiety unikają słowa "mężczyzna"?


Edelner

Recommended Posts

Odnosze wrażenie, że kobiety unikają słowa "mężcyzna" i preferują słowo "facet'.Facet kojarzy mi się z takim do bólu normalnym gościem, który ma typowe hobby typu sport, samochody, laski, pornole i tak dalej, i który co prawda pociąga kobiety, ale jednocześnie jest niesamowicie podatny na ich wypływ, co one czują i podświadomie nim gardzą, bo wiedzą, że mają nad nim kontrole i przez ich styl bycia.Kobiety często narzekają na swoich "facetów" do swoich koleżanek, zmieniają ich co chwilę, rzucają, postują jakieś wyśmiewające memy o nich.Mężczyzna z kolei kojarzy mi się z kimś twardo stąpającym po ziemi, mającym żelazne zasady, których się trzyma, kontrolujący swoje emocje i popędy i przez to kobiety troche się go obawiają i wolą myśleć o płci przeciwnej jak o "facetach". Ciekaw jestem co wy sądzicie na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie (jako kobiecie) w słowie "facet" kryje się baaaardzo dużo "mężczyzny". Jedno jest z drugim niesamowicie powiązane, a że "faceci" jako zwrot są teraz w modzie to już inna sprawa... która raczej nie ma drugiego dna :)

Link to comment
Share on other sites

z braku szacunku.baby traktuja ich wylacznie jako bankomaty.gdy zjawi sie facet ktory znacznie odbiega pozycja spoleczna co za tym idzie pieniedzmi od przecietnego faceta.wtedy uznawany jest za mezczyzne.jaki on meski o boze zachwycaja sie sa wniebowziete ohy achy.moze byc nawet szpetny.to nie ma znaczenia.liczy sie kasa.baby musza sie jak najlepiej sprzedac aby udupic takiego bieciaka.w ten sposob znacznie poprawia swoja pozycje spoleczna jak rowniez status majatkowy.inaczej wyglada sprawa samca alfa.mezczyzny przystojnego.charakteryzujacego sie cechami przywodczymi,ktore bardzo podniecaja baby.czesto bardzo przecietnego,niewykloczona kryminalna przeszlosc,nalogi.wtedy w babach uwydatniaja sie pierwotne instynkty.chec wpolzycia co za tym idzie przekazanie materialu genetycznego  jest silniejsza od nich.w sprawie alfy sa zdolne do wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Sam zwrot facet to jeżyk potoczny tzw gwara. Inna sprawą jest przedstawianie mężczyzn przez te pseudo pisma czy czasopisma dla kobiet, naczytają się tego chłamu, tej wrogiej wobec nas mężczyzn propagandy, zaraz przypomina mi się film Juliusza Machulskiego "Seksmisja" normalnie wypisz wymaluj. Pamiętajcie każde kłamstwo powtarzane tysiąc razy, staje się prawdą, ponadto zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem, a jeszcze mniej z prawdą. Ciekawe ilu z waz się ze mną zgodzi. Jeśli tak to w tych pismach macie gebelsizm z czystym wydaniu. Narracja, o czym już w jednym filmiku na YouTubie mówił pan Rafał Olszak poświęcony pismom kobiecym, jest wroga mężczyznom, która ma nas sprowadzać do roli pantofla, bankomatu itp. Zależy do czego akurat Ciebie potrzebuje. Niestety życie mnie nauczyło dużego dystansu do kobiet, szczególnie tych w moim wieku, przedział 40+ , młodym pewne rzeczy można wybaczyć z racji młodocianej głupoty.  Także samo słowo facet nie jest złe, tylko zależy w jakim kontekście jest użyte, forma wypowiedzi ma kolosalne znaczenie. Więc słuchajcie panowie dokładnie co panie mówią do Was, ponieważ macie na co dzień do czynienia z przekazem podprogowym, coś zawsze jest na celu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.