Skocz do zawartości

gregoryhouse

Użytkownik
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

gregoryhouse wygrał w ostatnim dniu 19 Listopad

gregoryhouse ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 Neutralna

O gregoryhouse

 • Ranga
  Bywalec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Z takim problemem to nie tu, tylko do psychiatry trzeba się udać. Depresja to choroba mająca napady, i powroty, musisz skorzystać z leczenia u specjalisty.
 2. Ciężko powiedzieć jest to niepokojące zachowanie, ale jeśli nie będziecie rozmawiać to nic się nie zmieni. On zapewne uważa że tak jest dobrze, chyba że ma kogoś o kim nie wiesz. Wypadało by wybadać sprawę. Takie zachowanie zazwyczaj świadczy że ktoś się pojawił. Obym się mylił, przyczyn takiego zachowania może być wiele. może się wypalił jako mąż, i chce się odciąć od domowego życia i obowiązków. Bez rozmowy się nie obędzie.
 3. Rozumiem że przez cały tydzień zero kontaktu? To jak chcesz zbudować relacje?
 4. Za mało informacji by ktokolwiek mógł Ci pomóc.
 5. To nie miłość tylko zauroczenie, rozumiem że imponuje Ci mężczyzna w moim wieku, wiele młodych kobiet ma tak samo jak Ty. Zapewniam Cię to zauroczenie, i musisz dać sobie spokój dlaczego już mówię. Jeśli zostawi dla Ciebie rodzinę, to nie świadczy o nim dobrze, bo kiedyś zrobi to samo Tobie dla innej. Po drugie rozbijesz rodzinę, chciałbyś jako kobieta być w sytuacji jego żony? Podejrzewam że nie. Mężczyźni po 40 dla młodych kobiet są atrakcyjni z kilku powodów, obecni czterdziestolatkowie są zadbani, nie wyglądają staro ( nie tak jak kiedyś) zazwyczaj maja wypracowany status społeczny, maja zazwyczaj ustabilizowane życie. No i nie dziwi mnie to bop taki facet, i jeszcze gdy jest stanu wolnego to często jak to kobiety mówią dobre ciacho. Życie niestety to nie sielanka, Ty za 20 lat będziesz kobietą w kwiecie wieku, a mężczyzna będzie po 60 roku życia, to już wtedy wyglądasz jak córka z ojcem. Różnica wieku się uwidoczni. Mężczyzna po 60 roku życia nie koniecznie musi być pełen wigoru, adekwatnym do Twoich potrzeb, różnie z tym potem bywa, nie musi tak być, ale znam takie pary, i nie wieje optymizmem. Jesteś młoda, i dobrze się zastanów, mężczyzna który porzuci rodzinę dla młodszej, nie jest nic wart. Skoro założył rodzinę, a spotyka się z Tobą, to zdradza żonę, a Ciebie traktuje jako kochankę, jeśli tego jeszcze nie macie za sobą, to zastanów się by Cię potem nie bolało, bo taki układ nie będzie trwał wiecznie. Pobawi się Tobą, a jak dasz mu do zrozumienia że chcesz by był z Tobą, zostawi Cię bez wahania, wtedy będzie rozpacz. I to nie on będzie cierpiał.
 6. @Julitanikita Jeśli nie będziecie mieszkać osobno, to życie wasze się nie zmieni. Zasada odrębności od rodziców jest zawsze wskazana. Nie musisz wyprowadzać się z miasta, Poznań to duże miasto, jest tam wiele możliwości, inaczej będziesz nieszczęśliwa.
 7. Odpowiedź jest dziecinne prosta, należy mieszkać osobno, nigdy z którymikolwiek rodzicami, to odmienne światy, i nigdy się nie dogadacie. Najwyższa pora zrobić krok, znaleźć sobie lokum, ciasne ale własne. Wtedy jak zacznie wam brakować kasy zmobilizuje się i poszuka pracy, nie znam jego kwalifikacji, ani wykształcenia, ale 34 letni mężczyzna powinien wiedzieć czego chce od życia, w tym układzie obecnym to jest wegetacja.
 8. Sam zwrot facet to jeżyk potoczny tzw gwara. Inna sprawą jest przedstawianie mężczyzn przez te pseudo pisma czy czasopisma dla kobiet, naczytają się tego chłamu, tej wrogiej wobec nas mężczyzn propagandy, zaraz przypomina mi się film Juliusza Machulskiego "Seksmisja" normalnie wypisz wymaluj. Pamiętajcie każde kłamstwo powtarzane tysiąc razy, staje się prawdą, ponadto zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem, a jeszcze mniej z prawdą. Ciekawe ilu z waz się ze mną zgodzi. Jeśli tak to w tych pismach macie gebelsizm z czystym wydaniu. Narracja, o czym już w jednym filmiku na YouTubie mówił pan Rafał Olszak poświęcony pismom kobiecym, jest wroga mężczyznom, która ma nas sprowadzać do roli pantofla, bankomatu itp. Zależy do czego akurat Ciebie potrzebuje. Niestety życie mnie nauczyło dużego dystansu do kobiet, szczególnie tych w moim wieku, przedział 40+ , młodym pewne rzeczy można wybaczyć z racji młodocianej głupoty. Także samo słowo facet nie jest złe, tylko zależy w jakim kontekście jest użyte, forma wypowiedzi ma kolosalne znaczenie. Więc słuchajcie panowie dokładnie co panie mówią do Was, ponieważ macie na co dzień do czynienia z przekazem podprogowym, coś zawsze jest na celu.
 9. @Patryk2025. Czarno to widzę, niestety znam takie zachowania z autopsji, nigdy nie kończą się takie historie dobrze. Oby tym razem pomogło, ale szczerze wątpię. Dotarło do niej że macierzyństwo oraz bycie żoną to poświęcenie dla wyższych idei, wychowanie potomstwa, obowiązki domowe związane z rodziną. Pewnie przed ślubem myślała że życie to sielanka, dotarło do niej, albo ktoś jej opowiedział czarny scenariusz, lub czyta te feministyczne pisma, które redagują oderwane od rzeczywistości jakieś celebrytki. Teraz woli się wycofać z takiego układu, ona nie chce być matką, przynajmniej nie Twoich dzieci, może na horyzoncie pojawił się ktoś inny, o kim Ty nie wiesz, a ona nie wie jak zmienić sobie opcje. Brnięcie z Twojej strony do tego byście mieli dziecko, w tej sytuacji zrobisz krzywdę dziecku, ponieważ prędzej czy później dziecko to zostanie z jednym rodzicem, a Ty będziesz sprowadzony do roli bankomatu. To co piszę to są sytuacje, które znam z życia, to też dobrze się zastanów na sobą, powiedz sobie po męsku czego oczekujesz od życia, jeśli będzie nadal tak jak jest obecnie, to będziesz nieszczęśliwy bez empatii bez sensu życia. Ja po rozwodzie rozpadzie związku postanowiłem jedno, " jeśli chcesz odnaleźć w życiu szczęście, to należy się związać z jakimś celem, a nie z ludźmi czy przedmiotami." To sentencja Alberta Einsteina bardzo trafna z resztą. Tak zrobiłem i robię nadal, ludzie jacyś pojawiają się, i znikają w moim życiu, nie cierpię ponieważ się nie przywiązuje. Ożeniłeś się przemyślałeś to dobrze? Co teraz jeśli ona nie zechce się zmienić, bo się nie zmieni, bo takie życie jej nie odpowiada, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, i wiedzieć już co dalej, bo trwanie w takim związku to powolna śmierć.
 10. Takie zmiany w zachowaniu nie biorą się z nikąd. Jest wyrafinowana chce coś ugrać tyle tylko że Ci tego nie powie w prost. Masz poważny problem i w moich oczach taka osoba traci całkowicie zaufanie, toksyczny związek się szykuje, nie możesz jej ufać ponieważ nie wiesz jaki numer jeszcze wymyśli. Może być tak że znalazła pocieszyciela, Ty wykluczasz, ja nie, przerabiałem taki temat, z dnia na dzień małżonka się oddalała, skrzętnie ukrywała co robi, ale kiedyś kłamstwo wyszło. Teraz jestem 15 lat po rozwodzie, sam wychowałem dwójkę dzieci, w tym czasie miałem do czynienia bardzo wieloma kobietami, i tak prawdę mówiąc do dziś jestem sam, żadna z poznanych nie była godna zaufania. Jak raz się poparzyłem teraz uważnie słucham co mówi, i obserwuję zachowania. Jeśli nawet znajdę kobietę z którą można by zamieszkać to intercyza, inaczej żyjemy na "kocią łapę" Sam się dorobiłem domu i swojego majątku, nie dam się tego pozbawić. Mam dzieci mam komu coś po sobie zostawić. musisz po męsku sprawy postawić, szkoda życia marnować na fanaberie żony. Straciła zaufanie, pokaż jej to że jej nie ufasz, niech poczuje zagrożenie.
 11. Spójrz prawdzie w oczy, nie wiesz czy była heteroseksualna od zawsze, to że uprawialiście sex nie oznacza że jest hetero. Może chciała eksperymentalnie spróbować z kobietą, i nadarzyła się okazja, skorzystała z niej, i co, ano spodobało się jej. Według mnie szkoda czasu marnować na ten chory związek. Na szczęście zerwanie zaręczyn, nie ma skutków prawnych, więc oprócz smutku i bólu, nic się nie zmieni. Nie zmienisz jej już, jej się to podoba, zrób eksperyment, Ty się oddal, masz znajomych kolegów, koleżanki, spędzaj czas z nimi. Nie mówię o zdradzie, tylko zajmij czas, obserwuj jej reakcje. Jeśli jej to będzie bez różnicy, to odpowiedź znasz. Poszukaj sobie innej godnej kobiety, bo taka, która zdradza to nie jest materiał na żonę, zapewniam Cię.
 12. Gdyby nie odmówiła to co? Zdrada to jest jasne jak słońce, skoro to zrobił raz zrobi i drugi, to pewne.
 13. Cóż szukaj raczej pomocy na forum dla ludzi homoseksualnych, tu raczej nikt Ci nie pomoże. Musisz sobie uświadomić że tacy jak Ty to znaczna mniejszość, w przeciwnym razie ludzie już dawno by wymarli z przyczyn naturalnych. Tu na tym forum związki skomplikowane to męsko-damskie, ponieważ tu zawsze są sprzeczki inny poglądy itp. Mało kto zna środowisko gejów więc nie spodziewaj się odpowiedzi na pytania, chyba że ktoś zna system myślenia i co czują ludzie homoseksualni.
 14. Znam to z autopsji, więc opowiem Ci co nieco. Moja była małżonka zachowywała się podobnie, fochy o nic i oziębłość. Zacząłem coś podejrzewać i miałem rację, zdradziła mnie. Wybaczyłem ze względu na dzieci, i było ok, ale do czasu. Minęło może pół roku może trochę więcej, i zaczął się ten sam schemat, że nawet spała w osobnym łóżku. Oczywiście znalazła sobie kochanka, ja byłem tylko dla kasy, by miała na swoje frywolne życie, dzieci jej nie interesowały. Skończyło się rozwodem, sam dzieci wychowałem teraz, są już dorosłe 24, i 21 lat. Cała ta sytuacja miała miejsce 15 lat temu, i tyle też mamusia dzieci nie widziała, w ogóle nie odwiedziła ani razu, pomimo że miała prawo widzenia raz w miesiącu. Tu u Ciebie widzę podobną sytuację, tyle że jak piszesz nie masz dzieci, co ułatwia sprawę w przypadku rozstania, tak rozstania bo nie widzę dalej tego związku, nadskakujesz jej, a ona ma to gdzieś i bawi się Twoim kosztem. taki związek będzie toksyczny, nie wiem dlaczego, ale znałem wiele par, które "chodziły ze sobą" dużo lat, a po ślubie związek się rozpadł. Nie jest to może reguła, ale opowiadam z własnego doświadczenia. Nie chcę nikogo dołować, ale życie masz tylko jedno, czas leci szybko, a trwanie w związku bez przyszłości to strata czasu. Odłóż emocje na bok, i zdrowy rozsądek przywołaj, zastanów się, i postaw partnerce sprawę jasno, inaczej będziesz siedział w swoim zamkniętym świecie, bez nadziei na normalność.
 15. Piszesz że jesteś mgr, inż, czyli inżynierka w jakimś wyuczonym kierunku. Wybacz ale ja pouczę Cię pomimo że mam średnie wykształcenie, jestem technikiem elektronikiem, ja za 2000 złotych na rękę to do pracy nawet bym nie wstawał, nie mówiąc o dojazdach. Wiem że nie jest prosto znaleźć pracę, ale na ludzi z dobrym wykształceniem oraz umiejętnościami praca jest, wystarczy zmienić własne myślenie, a nie tkwić w tym co masz obecnie. Dlaczego o tym mówię, a w zasadzie piszę, ponieważ jest to klucz do Twojej niezależności, zawsze uważam że kobieta musi mieć luz, nie może być non stop kontrolowana, bo tak się nie da żyć. Ja jestem po rozwodzie samo wychowałem dwójkę dzieci, mam partnerkę, i nie kontroluje jej i nie znęcam się nad nią, ona również nie ma obsesji na punkcie sprawdzania. Albo macie do siebie zaufanie, albo nie, jeśli nie to dalsza egzystencja nie ma sensu. Niezależność finansowa to luksus posiadania własnego statusu, nie będziesz uzależniona od partnera, póki nie masz ślubu, a widzisz co się dzieje to dobrze się zastanów, odłóż emocję na bok, tylko zaprzęgnij zdrowy rozsądek, bo to Twoje życie przecież. Sentymenty również na bok, póki on wie że mało zarabiasz, nie stać Cię na to, i owo, to będzie panem Twego życia, taka współczesna wersja niewolnictwa. Jeśli zaś zmienisz pracę, na lepiej płatną, to lampki w głowie mu się zapalą, przynajmniej powinny. Także w tej sytuacji jest wszystko w Twoich rękach. Powodzenia i wytrwałości

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.