Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Brak czasu a związek.


Recommended Posts

Witam,

mam problem z moim mężczyzną (chyba już nawet byłym), mianowicie ostatnio kompletnie nie ma dla mnie czasu. Dochodzi do tego, że pisze mi jeden/dwa smsy na dzień, przy czym raczej w każdym pisze, że jest bardzo zajęty i odezwie się później. 

Pewnie wiele razy to słyszeliście, ale on nigdy taki nie był.. Jest to mężczyzna bardzo zraniony w przeszłości. Od początku znajomości powiedział mi, że nie potrafi okazywać uczuć. Nigdy nie usłyszałam od niego, że mnie kocha. Ale byłam szczęśliwa, bo bardzo mi tą miłość okazywał. Były drobne kłótnie, ale zawsze się godziliśmy. A teraz.. czuję się jak śmieć, wyrzucony bo niepotrzebny. Nic go już nie interesuje, nie opowiada mi też o swoim życiu. Widujemy się (albo widywaliśmy do niedawna) raz w tygodniu. Jest maszynistą, ma różne zmiany, ale poza tym mieszka z rodzicami (tak jak ja), nie ma zbyt wiele do robienia.. bardzo chciałabym razem zamieszkać, żeby choć w ten sposób go mieć, ale wciąż nam nie po drodze.

Od przyjaciół słyszę tylko "olej faceta. nie jest ciebie wart". Ale kto zakochany tego nie zna? 

Będzie mi bardzo miło, jeśli ktoś przeczyta i mi doradzi.

Link to comment
Share on other sites

Jest takie powiedzenie, że oba konie muszą ciągnąć w tą samą stronę, w przeciwnym razie wóz nie pojedzie. Tak też jest w Twoim przypadku. Ja jako mężczyzna już nie raz byłem w takiej sytuacji. 15 lat po rozwodzie, małżonka wolała życie frywolne, ja zostałem sam z dwójką dzieci. Spotykałem się z różnymi kobietami, i schemat który opisujesz powtarzał się często. Na początku owszem ciekawie rozmowy, czas wszystko ok, później a to samopoczucie złe, a to czasu brak itp. Więc masz sygnał początek końca związku. To jest już nuda i brak zainteresowania, niestety to problem społeczny, ludzie się sobą nudzą, i oddalają się od siebie. Sam byłem w tzw pseudo związku, gdzie nawet seksu nie uprawialiśmy, bo w ogóle nie było chemii, rozstaliśmy się bo tak było lepiej. Nie poradzę Ci co masz robić, opowiadam własne doświadczenia, i z autopsji wiem że to koniec.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.