Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Do jakiego specialisty udać się po pomoc


Recommended Posts

Witam. Man 28 lat i kestem samotną mamą 6 letniej córeczki. Pracuję i studiuję jednocześnie. Staram sie zagwarantować mojej córce wszystko co potrzebne jej do zycia I prawidlowego rozwoju. Niesety od miesiąca bardzo podpadłam na duchu. Znajomy ojca mojej córki odwiedził mnie w pracy ( nawet mnie nie zauwazył) ten mały fakt spowodował,.że przypomnialam sobie caly nasz zwiazek.  Oczywiscie od zlej strony. Byly partner znecal sie nademna psychicznie I fizycznie. Od czasu tego nieoczwkiwanego spotkania mam problemy że snem, a wszystko z naszego zwiazku wraca z Dwojoną siłą. Zawsze w takich sytuacjach zastataniam sie za jakie grzechy bog pozwolil bym tyle wycierpiala przez moje zycie? Bylam dobry dzieckiem, chodz od poczatku skazanym na porazke... w dzieciństwa byłam molestowana, udalo mi sie to powstrzymac dopiero w wieku 12 lat. Kiedy juz to przrpracowalam w wieku 18 lat zostalam ofiara seksualna. według kk inne czynnosci seksualne. Następnie ten toksyczny zwiazek. eh za co ? Mam duzy problem komus zaufac. Czesto krzycze bez powodu o nic ( zawsze tak było). Zdaza mi się byc agresywna w stososunku do innych. Nie panuje and soba. Odtracam najbliższych.  Do jakiego specialisty najlepiej sie udać aby stwierdzil co mi dolega? Najlepsze jest to że choc w srodku jestem wrakiem czlowieka to w pracy czy w szkole zawsze jedna z najlepszych, a własnego zycia Prywatnego nie potrafie posklejac..Smutno to bardzo 

Link to comment
Share on other sites

Zanim do psychiatry (da pewnie jakieś leki, które zmienią biochemię mózgu, potem trudno to będzie wyprostować i do końca życia na tabletkach, psychotropy to ostateczność) spróbować poukładać się w samotności-wyciszeniu-wybranej izolacji, przy pomocy terapeuty - polecam terapię wewnętrznego dziecka i terapię kwantową (odkrycie negatywnych programów podświadomości, które się ciągle odpalają i praca nad tym). Nie wchodzić w nowe relacje zanim się nie poukładasz wewnętrznie - inaczej dojdą nowe problemy. 

Bardzo pomaga tez post, ruch na świeżym powietrzu (biegi, chodzenie po górach, resetuje negatywne emocje) i terapia TRE, ćwiczenia uwalniające od traumy (Duchowość ciała Aleksander Lowen, ćwiczenia wg Lowena w wykonaniu G. Byczek za darmo na youtube). 

Lepiej iść pobiegać niż brać psychotropy - po psychotropach się dodatkowo tyje i dojdzie jeszcze jeden problem do zestawu, tym razem z nadwagą. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.