Jump to content

Recommended Posts

Około 2 lata temu przyłapałam narzeczonego na zdradzie nie fizycznej a emocjonalnej. Zauważyłam wszystkie wiadomości jakie pisał z wieloma innymi dziewczynami (prostytutkami) które wysyłały mu swoje nagrania. W wiadomościach wyznawał im miłość przez pół roku. Powiedział że już się to nie powtórzy więc dałam mu szanse ale z czasem to się powtórzyło. Od tamtego czasu nic nie zauważyłam podobnego ale cały czas mam obawy. Cały czas myślę że to się powtórzy. Nie mogę zasnąć kiedy on nie śpi bo się boję że znowu mnie zdradzi. Nie jestem w stanie uspokoić swoich myśli,Cały czas mam te sytuację przed oczami. Nie wiem jak sobie pomóc:/

Link to comment
Share on other sites

Mam dostęp do jego telefonu kiedy tylko chcę ale nie jest ciężko usunąć czy nawet korzystać ze strony incognito gdzie wszystko od razu przestaję być widoczne. Jedyne co to muszę wierzyć na słowo ale w głowie i tak zawsze będę miała to co się wydarzyło w przyszłości  :/

 • Smuci mnie to 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Ciężko mi zrozumieć waszą dobroć do swoich nieuczciwych partnerów. Mówię w liczbie mnogiej, bo już podobne sytuacje miały miejsce u innych.

Skoro flirtował z innymi kobietami, to jest nieuczciwy w stosunku do Ciebie i nie szanuje Cię. Powiedzmy, że raz jest to do wybaczenia, ale kolejny raz? To już za wiele.

Sam jestem w niedługiej relacji i nie pozwalam sobie na pisanie z kimś kogo nie znałem wcześniej, a już na pewno flirtowanie, czy wysyłanie zdjęć..

Gdyby moja partnerka zaczęłaby rozmawiać, żartować sobie, czy flirtować (masakra) z jakimś mężczyzną, który do niej napisał pierwszy raz, gdy byliśmy już w związku, to dla mnie już jest nieuczciwe.

Będąc w związku nie robi się takich rzeczy, to brak szacunku, brak lojalności. Nie wiem czy w takiej sytuacji dałbym jej drugą szansę, jakbym się o tym dowiedział. Gdybym jednak dał szansę, to mocno zaznaczyłbym, że to pierwszy i ostatni raz. Jak będzie kolejny raz to nawet nie będę chciał rozmawiać z nią. Koniec związku.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, 9lectro napisał:

 

Wybaczyłam mu to fakt. Sama nie wiem dlaczego bo zawsze mówiłam sobie ze takich czynów nigdy nie wybaczę. Może dlatego że to jest jedyny partner w moim życiu który po mimo tego jest wspaniały. Ma ostatnia szanse. Mamy wspólne dziecko więc zmienił się bardzo. Od ostatniego razu nic złego nie zrobił więc mam nadzieję że już tak pozostanie.. Kolejny raz już nie wybaczę, dość niszczyć siebie dla kogoś kto nie jest wart. 

Edited by Roksana-98
Źle napisane
 • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.