Jump to content

Zakochała się w innym.


BragoPL

Recommended Posts

Czy da się odzyskać zatraconą miłość? Ona zakochała się w Innym.  Po 13 latach bycia razem. Tłumaczy mi to że nasza miłość to szczeniaczka miłość. Ze całe życie mną dominowała.. ślub wzięty bo ona chciała, drugie dziecko bo ona chciała. Chciałbym w to wierzyć. Ale to nie prawda. Ze tamten ją pociąga psychicznie (dominują ją) jest bardzo w niego zaangazowan.  Powiedziała że wybrała rozsądkem nie sercem  bo rodzina tak chciała nie ona. Ze jest ze mną w tym małżeństwie nie szczęśliwa i nie kocha mnie. Kocha jego. Ze ja nie miałem nigdy innej że nie mam doświadczenia życiowego. A ona ma już go za sobą. Ze czuje się jak ja bym miał 15 lat a ona 30. Ciągle mowi ze jestem nie dojrzały. Sam już nie wiem co robić. Dziś trochę się opiła i chciała bardzo do niego jechać. Sam już nie wiem co robić. Czuję że ja kocham. W przyszłości  bardzo ja skrzywidzilem psychiczne, fizycznie być może też. Mówi że to wybaczyła. 

Nie wiem już co robić.  

Link to comment
Share on other sites

sad …smutne jak w moim nicku… 

zawsze staram się być pozytywny, ale napiszę krótko zadbaj o siebie, zostaw to… wiem dzieci, 13 lat… skoro wybrała dominujacy tryb życia, zostaw ją z tym… czy jednak planujesz zmianę? Pójdziesz na warsztaty „samca alfa” oczywiście groteska, i nawet jak uda się Tobie wziąć coś dla siebie, czy będziesz sobą? 
 

jedna kapela śpiewała ratujmy co się da… dogadajcie się, by dzieci miały jak najlepszą opiekę, „ratuj” tam, o to zawalcz.  

Życzę Tobie i wysyłam energię, byś poznał kobietę, partnerkę, która doceni Twoją niedojrzałość;) nie wierzę, że aż tak źle z Tobą jak twierdzi Twoja obecna… na pewno masz jakieś mocne strony! Na tym buduj… powodzenia 

Link to comment
Share on other sites

Wiem rozumiem wszystko. Dziękuję za odpowiedzi. ABC. Oczywiście że jej wierzę. No jak bym nie mógł? Przez 2 miesiące dałem jej z 5 taryf zaufania każdej nie wykorzystała. Sad. Dziękuję za odpowiedź. Ja sobie powtarzam. Wszystko by było dobrze gdy by nie dzieci, które oczywiście kocham nad życie. Jeszcze kredyt na mieszkanie... wiem to nie jest bariera. Plany na przyszłość. Można powiedzieć od dzieciństwa planowaliśmy. Ale Ona uważa że to ona planowała. Ze ja tylko za nią dążyłem. A On ja ciągnie w górę. Najgorszy jest ten ból. Śpimy obok siebie. Ja czuje coś do Niej... nawet mnie nie przytuli... Powiedziała że czeka tylko aż zacznę pracę (zaczyna od stycznia) będzie miała coś gotówki swojej to możemy zaczynać proces rozstawania. Wiem że kiedyś kogoś znajdę co doceni mnie. Lecz narazie chce dać na wstrzymanie. Zająć się Sobą A przedewszystkim dziećmi. Ból jest niesamowity.2 miesiące temu z kochającej Żony czułej uśmiechała się na mój widok. Do Żony lodowatej i oschłej bez dania szansy. Ehh pogmatwane to wszystko, to życie. 

Edited by BragoPL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.