Jump to content

Recommended Posts

Jeśli po rozstaniu facet nie dzwoni nie utrzymuje kontaktu, a jak dochodzi do spotkania w sprawie wspólnej którą trzeba rozwiązać nie ma żadnej reakcji ani dotyku ani uśmiechu ani spojrzenia,  a był razem z nią przez dwa lata, traktują ją chłodno jakby była tylko znajoma i jakby nic ich nie łączyło, a jeśli ona chce go np przytulić odsuwa ja, jest chłodny. co w tym momencie dziewczyna może myśleć? Dlaczego z nią był przez ten czas? Nasuwa się jedna myśl, jaka? Jaki to był związek jeśli to można tak nazwać?

Link to comment
Share on other sites

Zapoznaj sie z tematem „Toksyczne trendy randkowe” - szukaj to na Stronie głównej a odpowiedź sama się nasunie. A swoją drogą to ta dziewczyna była bardzo naiwna i dawno mogła zakończyć tę relację. Snuła nadzieje na niemożliwe i straciła wiele czasu, który mogła poświecić na inny cel lub komuś innemu (bardziej znaczącemu) nieprawdaż anowi.18 ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.