Jump to content

Czy ktoś chciałby zapoznać się?


Edi200

Recommended Posts

Hej!

Mam 28 lat, jestem facetem - czasami z nieco abstrakcyjnym myśleniem, a czasami z lekko prostolinijnym. Szukam osób dorosłych do zapoznania się. Stwierdzono u mnie f20, ale nie jest to takie całkowicie pewne. To samo było kiedyś z fobią społeczną. Teraz podobno jej nie ma, gdyż moje problemy zawierają się w f20. Co mogę zaoferować ? Najlepiej będzie, gdy pojawisz się jako osoba otwarta do różnych rozmów, bo ciężko jest mi samemu zainicjować rozmowę, a powinno wtedy być miło. Mam kilka hobby. Może sobie opowiemy, a może po prostu też trochę będziemy narzekać.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie 😊

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Cześć!

Ja jestem 33-letnim facetem i też mam stwierdzone f20. Fajnie, że napisałeś, bo również chętnie bym z kimś pogadał. Ja to akurat chętnie o świecie komputerowym, informatyce, ale na inne tematy też jestem otwarty 🙂 Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ok, teraz rozumiem🙂 

Mam (uwaga) przemyślenie, jeśli chodzi o poznawanie kogoś nieznajomego w sieci. Lepiej być z tym ostrożnym, bo zwyczajnie nie mam jak sprawdzić, czy ten drugi forumowicz nie jest ewentualnym oszustem. Dlatego nie planuję podawać żadnych wrażliwych danych, np. jak się naprawdę nazywam. Niemniej jednak, przy pamiętaniu o tej zasadzie, to możemy sobie tutaj śmiało pisać i prowadzić ciekawe rozmowy 😉 (na ile czas pozwoli)

Czy myślicie o tym w podobny sposób?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, Jason, nie ma nawet takiej potrzeby, żeby podawać komuś swoje dane. Nie ma różnicy czy się jest Romanem Bździńskim czy Łukaszem Pipścińskim. Listów albo paczek nikt chyba nie będzie wysyłał. Z czasem, po lepszym poznaniu, można w naturalny sposób bardziej się ujawnić, jeśli pojawi się taka potrzeba. Numer telefonu pewnie byłby przydatny. Rozmowa głosowa jest o wiele bardziej efektywna od pisania.

A ostrożnym to lepiej być zawsze i wszędzie, nie tylko na forum czy ogólnie w internecie, bo na przykład małżonek albo inny partner też może wystrychnąć na dudka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.