Jump to content

Trudne wyjście na miasto.


jezz

Recommended Posts

Hej. Byłam w sobotę na imprezie. Zgadał do mnie bardzo miły przystojny chłopak. Miło było do czasu... Zaczął za mną chodzić wszędzie, do toalety, do baru, na parkiet. Myślałam, że to fatalne zauroczenie. Nie mogłam uciec. Prosiłam o pomoc ochronę, ale to olali. Chyba dodał mi coś do drinka bo zaczęłam tracić kontakt z rzeczywistością. Gdy w klubie zrobiło się mniej osób i poszłam do toalety, aby zadzwonić po znajomych nie udało mi się, niestety wszedł za mną, docisną do ściany złapał za tętnice i straciłam przytomność. Pamiętam tylko urywki, mam ślady zadrapań siniaki na ciele, do stosunku nie doszło. Następnie wyprowadził mnie z klubu, że niby słabo się zrobiło mi i dobry samarytanin mi pomaga. Wsadził do taksówki na szczęści udało mi się uciec, gdy wyszłam z taksówki. Zdarzyło się to wczoraj, znajomi zabrali mnie do lekarza dostałam na uspokojenie leki, ale to za mało. Nie mogę o tym przestać myśleć, mam napady płaczu, jestem w ogólnej rozsypce. Na szczęście myśli "s" nie mam. Moje sposoby na rozładowanie emocji w tym przypadku nie działają. Nie wiem co zrobić, na policję nie chcę iść a z emocjami muszę sobie jakoś poradzić. Bo w tak złym stanie to nigdy nie byłam.

 

Link to comment
Share on other sites

Powinnaś to zgłosić na Policję.To bardzo trudne,ale jest tam możliwość porozmawiania z kobietą.To nie Twoja wina, ten ktoś może być niebezpieczny. Jeśli zaistnieje sytuacja, że jeszcze go gdzieś spotkasz,zawsze możesz powiedzieć, że zglosilaś policji wszystko i rysopis jego też. Może ochrona lokalu go zna i policja szybko go namierzy. W ten sposób możesz zapobiec nękaniu innych kobiet. I poproś o pomoc psychologa. Policja powinna w takiej sytuacji zapewnić Ci dostęp do takiej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.