Skocz do zawartości

Wszystko robię źle!!


Polecane posty

Witam.

Mam 24 lata i jestem w związku od 4 lat. Mam problem ze swoim chłopakiem ponieważ ciagle przy każdej kłótni (moim zdaniem o małe rzeczy) on uznaje ze wszystko jest przeze mnie, krzyczy na mnie, wyzywa i traktuje jak kompletne 0. Nie wiem czy sama siebie oszukuje ze go kocham i chce być z nim czy jestem tak głupio zakochana… Straciłam wartość swojej osoby przy nim. Poznaliśmy się przez internet, bardzo szybko z nim zamieszkałam a ze on mieszkał za granica a ja w Polsce to wyjechałam do niego. Nie żałowałam nigdy tej decyzji bo naprawdę widziałam w nim osobę z która chce być do końca życia. Nie umiem z nim rozmawiać bo kiedy probuje spokojnie to on odpowiada krzykiem żebym się wynosiła i wyprowadziła. Powiedział że ja już go nie cieszę i jak się kłócimy(oczywiście przeze mnie) to mówi ze mu nie zależy. Najgorsze jest to ze czuje ze mnie oszukuje, ogląda filmy dla dorosłych i przegląda na portalach inne dziewczyny , kiedyś jak się o tym dowiedziałam to byłam załamana ale obiecał mi ze już nie będzie. Niestety robi to ciagle nie wiem po co, tak jakbym mu nie wystarczała.. przez niego popadlam w depresje i nie mam ochoty wychodzić z domu. 
Prosze powiedzcie mi co ja mam zrobić? 😞😞😞

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jedyna moja rada w tej sytuacji to jest spakowanie swoich rzeczy i powrót do kraju.  Jakby Cię kochał to nie robiłby tego wszystkiego co opisałaś. On już szuka nowej dziewczyny. Po co Ci taki ktoś,kto wpakował Cię w depresje? To nie jest na pewno  miłość z jego strony. Sam Ci już powiedział żebyś się wyprowadziła. Tu nie ma nad czym się zastanawiać, tylko wiać jak najprędzej. Jesteś bardzo młoda,całe życie przed Tobą i na pewno znajdziesz kogoś wartościowego z którym będziesz szczęśliwa i poczujesz miłość z jego strony. Miej swój honor i nie daj się komuś poniżać. Trzymam kciuki za Ciebie. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się odważyć,bo z nim to nie jest życie. Pomyśl co zrobisz,jak nagle w nocy wyrzuci Cię z mieszkania? Jemu już nie zależy i chce się Ciebie pozbyć. Przepraszam,że tak piszę,ale próbuje otworzyć Ci oczy. Jak z nim potrafisz wytrzymywać,to bez niego też dasz sobie radę.  Na początku będzie ciężko,ale z czasem poczujesz ulgę,znajdziesz innego chłopaka i wtedy pomyślisz sobie " Dobrze,że od tamtego odeszłam". Musisz tylko się odważyć i zrobić ten najważniejszy krok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj atyszkO, otrzymałaś już dobrą radę od Anny, a i ja zasugeruję, aby wrócić do kraju. Wiążąc się z kimś nie mamy nigdy gwarancji, ze to będzie związek trwały, na dobre i złe. Masz 24 lata i życie przed Tobą. Przebywając jakiś czas za granicą na pewno nabyłaś nowych doświadczeń  w tym umiejętności językowych, które zdecydowanie wykorzystasz w życiu lub swojej nowej pracy. Nie czekaj z wyjazdem zbyt długo. Jeśli masz rodzinę, znajomych w Polsce, wracaj w rodzinne strony. Nowe zajęcie - praca byc może nie pojawi się tak szybko po powrocie, ale będziesz miała wystarczajaco czasu by ją znaleźć. Nic nie dzieje się bez przyczyny, a osoba która ma problemy z samym sobą lub oddziałują na niego negatywnie czynniki zewnętrzne będzie szukał w Tobie winy. Byc może powodem jest jego praca, jakieś konflikty z kolegami, finanse, a może ktos pojawił się i jest tym kimś zainteresowany. Niewiele rozmawiacie, bo praktycznie już to Wam nie wychodzi jak było wcześniej. Rozmowa zamienia się w krzyk i kłótnie a te niczego dobrego nie wróżą. Miej swoją godność tym bardziej jeśli partner określił Cię jako zero, którym nie jesteś. Jesteś młodą wrażliwą dziewczyną, którą stać na wartościowego człowieka. Cichutko wierzę w to, ze gdy bedziesz spakowana (byc może cześć rzeczy bedziesz musiała wysłać) opuścisz partnera dom z podniesioną głową kwitując - „było miło, ale kiedyś… „ Jesteś silna i na pewno nie bedziesz sama. Rozmowa z mamą, siostrą lub inną bliską Ci osobą (nawet poznana na grupie FB o której pisze Anna) pomoże i ulży. Dasz radę, tylko uwierz w siebie! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
       
       
    • 0 komentarzy
      Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
       
       
    • 0 komentarzy
      Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
       
    • 0 komentarzy
      Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
       
    • 0 komentarzy
      Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
       

      Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
       
      Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
      Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
      Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
       
      Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.