Jump to content

Jego zainteresowanie jakakolwiek dziewczyna powoduje okropny stan :(


Kropka

Recommended Posts

Witam,

otóż chciałam poprosić o ocenę sytuacji. 
Jestem z chłopakiem już ponad rok. On mnie kocha a ja jego tylko że nie radzę sobie z jego zainteresowaniem innymi dziewczynami zaraz robi mi się smutno i nie wiem jak nad tym panować …

 

Czy on nic złego nie robi czy mój smutek jest uzasadniony bo się pogubiłam. Otóż 

przedwczoraj zaprosiłam go na kolacje specjalnie dla niego zrobiłam jego ulubiony makaron i deser i on zauważył książkę na blacie kuchennym i mówi „o czytałaś książeczkę ?” Odpowiedziałam „nie, to którejś z dziewczyn „ponieważ była to książka mojej współlokatorki (mieszkam z 3 jeszcze dziewczynami). Ogólnie tak się złożyło że wyznałam mu jakiś czas temu ze bardzo zle się czuje w mieszkaniu z dziewczynami i ze ostatnio usłyszałam jak mnie obgadywały i płakałam przez to i nie lubię wracac na wynajmowane mieszkanie on powiedział że musi być to dla mnie ciężkie i że mi współczuje i przytulał mnie. Gdy zjedliśmy kolacje on chciał mi pomoc z talerzami i znowu spojrzał na książkę i mówi „ wiesz kogo ta książka? Której z dziewczyn? „ a ja mu na to nie i nie interesuje mnie to a co cię tak zaciekawiło? A on „nic wiesz przecież ze jestem ciekawski” i przyszedł się przytulić. Po tym jak wrócił do siebie przepłakałam pół nocy bo on się zainteresował która moja współlokatorka czytała te książkę. Poczułam że nie jest po mojej stronie bo one wcześniej na mnie mówiły zle rzeczy… poczułam się okropnie smutno. Poszłam jeszcze do tej książki i sprawdziłam ja w internecie okazało się że jest autora książki która mój ukochany ma w swojej biblioteczce … zdołowałam się tym że go to tak zaciekawiło
 

proszę o jakieś opinie czy ja przesadzam…

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Moje poczucie własnej wartości jest wysokie ale tylko gdy jestem singielka …  wiem dobrze skąd mi sie to bierze byłam w długoletnim związku i ex odszedł ode mnie z dnia na dzień bo stwierdził nagle ze się zakochał. Pojechał na imprezę beze mnie (ja byłam na wyjeździe bo studiowałam) i nagle go olśniło że nie jestem ta jedyna… i stad teraz mam takie napady smutku gdy obecny zainteresuje się jakakolwiek dziewczyna mam przeświadczenie wtedy że jednak nie jestem taką ciekawa osoba w jego oczach i inne też go ciekawią i ja jestem tymczasowa takie mam myślenie wtedy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    
  • 0 comments
   Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
  • 0 comments
   Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
    
    
    
  • 0 comments
   Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
    
    
  • 0 comments
   Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.