Jump to content

Nie wiem co się ze mną dzieje


Recommended Posts

Witam mam na imię Justyna w tym roku kończę 26 lat  mam bardzo duży problem od 5 lat jestem w szczęśliwym związku bo mam super kochającego chłopaka który dla mnie wszystko robi normalnie by w ogień skoczył pomocny opiekuńczy zaradny idelany można wymieniać same jego zalet chodzi o to ze dwa lata temu obudziłam się przerażona w nocy bo przypomniała mi się kolega z czasów technikum i takie pytanie mi do głowy wleciała czy ja naprawdę kestemszczęśliwa nie wiadomo skąd przez dwa lata ciagle miałam w musli tego mojego znajomego z technikum choc nie chciałam tego bo gdy jestem z moim chłopakiem to świat się nie liczy ale ciagle w głowie mam taki strach czemu te myśli siedza mi w głowie przez te dwa lata sobie z tym radziłam ale teraz non stop  siedzi  mi w głowie co najlepsze ze nie byliśmy para tylko znajomymi i ja wiem ze on się we mnie zakochał ale ja mu w 2017 roku dałam do zrozumienia ze nic do niego nie czuje po szkole mieliśmy kontakt ale czysto koleżeński nigdy nas nic nie łączyło i najgorsze jest to ze przypominają mi się sytuacje gdyż np się widzieliśmy przez to ja popadam w obłęd bo naprawdę chce spędzić moje życie z moim obecnym chłopakiem ale mnie to wszystko teraz przeraża dlaczego tak mysle nawet głupia zaczęłam robić jakieś wróżby numerogiczne przez co zdaje mi się ze bardziej się nakręciłam naprawdę tak się nie przez to wszystko ze nie mogę jeść spać jedynie czego to spokojnego życia u boku mojego chłopaka 

Link to comment
Share on other sites

Hej. Nie wątpię w to, że Twój chłopak jest tak świetny, jak go opisujesz. Wątpliwości mam jednak co do tego, czy Twoje serce jest nim tak samo zafascynowane jak Twój umysł. Coś Cię jednak ciągnie do innego faceta, i to dość mocno, skoro popadasz w obłęd. Przeżywasz wewnętrzny konflikt między głosem rozsądku a emocjonalnym instynktem. Przydałoby się pochylić nad tym tematem, spojrzeć prawdzie w oczy.

A co te wróżby Ci powiedziały? Jakie pytania sobie stawiałaś bawiąc się w nie?

Link to comment
Share on other sites

Hej, tak się zastanowiłam nad tą sytuacją i chyba kiedyś miałam podobnie, w sensie mi się np. sniły mega urocze sceny z moimi ex w momencie kiedy byłam już z innym mężczyzna jednak, mimo tego, że wzbudzały one we mnie masę przeróżnych emocji starałam się zatrzymywać na etapie, że może nie wszystko w tej relacji jest zakończone dlatego przychodzą mi do głowy takie myśli? Można by było nawet powiedzieć, że to jakieś sumienie, nierozwiązana sytuacja, niewytłumaczona, niezrozumiała dla umysłu. Wiesz, w moim przypadku chodziło stricte o związek i niezdrowe jego zakończenie, ale może u Ciebie sęk jest jakiś niewyrażonych uczuć w kierunku tego kolegi. Po twojej wypowiedzi stwierdzam, że również bardzo kochasz swojego chłopaka, chcesz z znim spędzić życie, a te negatywne myśli mogą wynikać z innych źródeł. :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.