Jump to content

Zdradził mnie drugi raz


Recommended Posts

Witam, 

Mam 26 lat, byłam w 8 letnim związku.

Byłam z policjantem, kiedys spotykał się z koleżanką z pracy i mnie zostawił, ponoć do niczego nie doszło..wrócił, chciałam żeby wrócił..ale to było 2 lata temu 

Ostatnio nie mieliśmy kontaktu przez miesiąc, widziałam że On tego nie chce więc nie napierałam, nie mieszkamy razem. Po miesiącu zrozumiałam, że to czas na wspólne zamieszkanie i jak bardzo tesknie. On stwierdził, że przez ten miesiąc nie tęsknił i mnie nie kocha..i że ma już kogoś..kolejna koleżanka z pracy, ze mną nawet nie zerwał..a miesiąc temu, mówił, że mnie kocha..

To był bardzo dobry człowiek, praca go tak zmieniła..nie mogę się pozbierać, ogólnie nie płacze ale nie mogę jeść, już trzeci dzień, bardzo mnie to martwi, mdli mnie..nie wiem co z tym zrobić, bo coraz bardziej opadam z sił..czuję taki ból wewnętrzny

 

 

 • Smuci mnie to 1
Link to comment
Share on other sites

Witam, to co teraz czujesz to normalna reakcja na to,że Cie najbliższa osoba oszukała. Bo tak naprawdę to jest oszustwo z jego strony. Kręcił na dwa fronty i Cie skrzywdził. Pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego,że krzywdzi ludzi. 

Tutaj jedynym lekarstwem jest czas. Nie myśl o nim, bo on na to nie zasługuje. Ja wiem,że ciężko jest, bo te 8 lat to sporo. Musisz się pogodzić z tym,bo ten rozdział został definitywnie zamknięty. Teraz Ci się wydaje, że nie dajesz rady ale z każdym dniem będzie lżej. On już Cie nie skrzywdzi. Teraz możesz zacząć układać sobie życie na nowo. Na nim świat się nie kończy. Szkoda nerwów na rozmyślanie o kimś, kto nie zasługuję na twoją dobroć. Wyrzuć wszystkie pamiątki po nim, zrób porządek w głowie i zostaw miejsce na prawdziwą miłość. Głowa do góry. Pomyśl o sobie. Zamiast myśleć o takim dupku to zajmij się czymś przyjemnym. Pozdrawiam.

 • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Wtedy kiedy wrócił po pierwszym rozstaniu, mówił, że bardzo się pogubił, ja pozniej wypominałam często to co zrobił..chyba też nie mógł tego znieść, nie chciał słuchać, tego że mnie zranił. 

Zastanawia mnie czy coś złego się z nim nie dzieje. Bo to chyba nie jest do końca normalne te jego zachowanie? Jednego tygodnia mnie kocha, a drugiego już nie. Praca w policji jest na pewno stresująca, może w ten sposób odreagowuje stres, zdradą..Mimo tego co zrobił to martwię się o jego psychikę.  Usunęłam i zablokowałam go gdzie się da, bo wiem, że tak trzeba, choć serce pęka..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
  • 0 comments
   Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
    
    


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

 • SKOCZ DO:

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 •  
 • Podcasty i filmy o psychologii

 • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

  83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.