Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Walczyć czy nie


Tasza
 Share

Recommended Posts

Nie wiem już co robić, z o partnerem nie układa mi się już nie jesteśmy po ślubie ale żyjemy ze sobą już 6 lat. Mamy córkę która wychowujemy razem w jego mieszkaniu. Od dłuższego czasu kłucimy się, najczęściej to on podnosi głos i wypowiada jaką to jestem siaka i owaka i ze mnie nienawidzi. Nie mam już siły walczyć o nas jestem psychicznie wykończona, i nie wiem co robić żeby dla naszej córki było lepiej bo ona bardzo kocha tatusia swojego A on kocha bardzo ją. I czy lepiej będzie jak zawalcze o nią żeby została pod moja opieka, czy może lepiej zostawić ja z jej ojcem A sama się odsune. Bo nie mam w sumie gdzie z nią się udać, nie mam oszczędności, praca jest ale nie na tyle bym mogła teraz coś wynająć. Więc co mam robić. Pomóżcie bo już dłużej w tym domu nie wytrzymam. Nie chce tu być ale boję się też tu nie być. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Też byłam w takiej sytuacji kilka lat temu. Wprawdzie nie miałam wtedy dziecka ale rozumiem jak się czujesz. Zastanawiałam się czy dam sobie sama radę. Mieszkałam z partnerem, który dawał mi do zrozumienia, że sama raczej nie dam rady. Do tego stopnia, że nawet nie próbowałam nigdzie odchodzić, usiłowałam naprawiać nasz związek ale i tak czułam się źle i sfrustrowana w tym związku. Ale przyszedł taki moment, w którym nie wytrzymałam, kiedy po raz kolejny zabrał moje oszczędności na studia na rzecz swoich priorytetów. Byłam zmęczona dotychczasowym życiem i w końcu zebrałam sie na odwagę, zadzwoniłam pod jeden z numerów podanych w ogłoszeniu o mieszkania, do własciciela kawalerki na zadupiu (bo na tylko taka było mnie stać wtedy.) W przeciągu 2 tygodni spakowana odjechałam ze starego życia. Kaucje za kawalerkę opłacałam w ratach. Nawet teraz kiedy jestem w normalnym zwiazku i mam dziecko nie zawahałabym się zrobić tego drugi raz jeżeli doszłabym do momentu w którym nic nie da się zmienić a zwłaszcza kiedy partner nie chciałby w tym uczestniczyć. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.