Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Pomocy, chcę żyć normalnie


ILA
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Mam 20 lat i widzę, że coś ze mną jest nie tak. 

Często przeżywam chwile załamania, płacze mam zmieniający się humor, ciągle myślę, ze jestem danej sytuacji winna. Moja wybuchowa osobowość często skłania do kłótni w której wiem, że nie opanuje siebie (krzyczę, drapię się żeby przestać płakać, wybucham jeszcze mocniej [po chwili się uspokajam ale gdy widzę że tylko ja się uspokoiłam bo sytuacja dalej jest nerwowa to znowu łapie mnie ta furia])... 

Chce przestać, chce przestać mieć chujowe myśli, w których kończy się tym że jeszcze kilka takich akcji a nie wytrzymam i to będzie koniec. 

Mam chłopaka, kocham go nad życie ale czuje że mu nie daje tyle ile bym mogla, jestem dla niego opryskliwa, humor zmienia mi się jak skarpetki, czuje że to On jest moja tarczą w którą uderzam. Ale wiem że to też człowiek widzę że jest mu przykro, ja chce przestać ale nie umiem. Ciągle tylko wyje i to jedyne co mi najlepiej wychodzi. 

Nie widzę dla siebie przyszłości, nie widzę siebie w przyszłości. Nie mam chęci żeby rozwijać się do tego stopnia że kilka razy wzięłam jakiś speed żeby móc coś dzialac, mieć w końcu dobry humor, zrobić coś ze sobą (poćwiczyć, pouczyć sie itp.). Wiem też ze nie mogę brać tego gówna bo to złudne ze to wynika ze mnie a nie z narkotyku, dlatego nie biorę. A jak nie biorę to mam fazy.

PRZYSIĘGAM chcę przestać się ciągle nad sobą użalać, leżeć i myśleć ze to niedługo koniec, chce dobrze dla chłopaka, boję się że w końcu to go przerośnie, a wtedy to już kaplica na mnie czeka z drzwiami otwartymi. 

Z chłopakiem rozmawiam o tym żeby mi pomógł zmienić te nastroje ale to nie pomaga. Nic mi nie pomaga na dłuższa metę, w każdym z tygodni zdarza się 2-3 dni kiedy będę tak miała. A reszta dni będzie okej. 

Co mi jest? Dlaczego tak się ze mną dzieje i czy dam radę to pokonać? Chciałabym korzystać z życia rozwijać się a jedyne co robię to robię się coraz głupsza. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć, 

Mam na imię Martyna i również czuję, że jest coś ze mną nie tak. Bardzo chciałabym wrócić do siebie, ale nie mogę. Chciałabyś może popisać, wygadać się? Jeśli tak, to napisz do mnie wiadomość prywatną, a podam Ci mojego facebooka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.