Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Czy mam jakiś problem ze sobą!?


Marta159
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. Zacznę od tego, że mam 22 lata, a mój partner 30. Mieszkamy razem pół roku. Jestem kobietą z całkiem wysokim libido. Do pewnego momentu z seksem dogadywaliśmy się idealnie. Potem zaczęły się kłopoty... ciągłe, nieodparte wrażenie, że on unika bliskości. Zaczynałam rozmowy, z których nie wynikało nic, poza tym, że przecież wszystko jest okej i nie mam czym się martwić. Zaczęłam szukać przyczyn tej sytuacji... starałam się ograniczyć jakieś zbędne nerwy w domu, ale to w sumie niewiele dało. Przestałam się czuć atrakcyjna i pociągająca dla swojego faceta. Jeśli dochodzi między nami do zbliżenia to jest to zazwyczaj, że tak powiem: po ciemku, pod kołdrą. Dodam jeszcze, że taka zmiana z jego strony nastąpiła gwałtownie, z dnia na dzień. 

Ja już odchodzę od zmysłów, zastanawiając co się dzieje i uzależniając swoją atrakcyjność od tej sytuacji. Czuję, że zaczynam czuć się źle ze sobą, swoim ciałem, a bardzo nie chce, żeby tak było.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ostatnio jakaś czarownica nie rzuciła na Ciebie zaklęcia, to nie mogłaś nagle utracić swoich wdzięków. Wygląda na to, że jakiś problem ma Twój partner, Ty nie wiesz o co chodzi (bo skąd?) i irracjonalnie obwiniasz siebie, bo Twój umysł woli chyba mieć takie wytłumaczenie niż żadne. Nie sądzę, żebyś miała jakiś problem ze sobą, po prostu jesteś skołowana. 

Link to comment
Share on other sites

przeczytaj ksiazke Jacksona Mackenzie "jak uwolnic się od psychopaty" - są tam rozdziały o tym jak ktoś gra seksem, przysuwa się, odsuwa, buduje napięcie, prowokuje sytuacje a potem obwinia nas za rekację na nią, wpedzajac w poczucie winy i odrealnienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.