Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Ola262626

Witam wszystkich. Ola 25 lat.

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo ciepło. Mam na imie Ola i mam 26 lat. Przychodzę tutaj ponieważ czuje się bardzo samotna. Od 3 lat jestem w związku, dawałam z siebie bardzo dużo właściwie zawsze stawałam na wysokości zadania. Zarabiałam dobre pieniądze, bardzo dobrze gotuje, rozwijam sie cały czas staram się pokazywać jakim jestem supermenem. Trzymam linie poniewaz moj partner lubi szczupłe kobiety, opalam sie na solarium poniewaz on lubi jak jestem opalona, mam jasne blond włosy poniewaz on lubi blondynki. Całe zycie byłam niezależna miałam swoj kapitał pieniężny, dobre auto. Lepiej gorzej ale zawsze do przodu. Jednak to wszystko działa tylko w jedna stronę ostatnio zauważyłam ze praktycznie cały czas czuje wielkie napięcie od wstania z łóżka do snu czuje stres. Moj partner jest ciagle zły i negatywny, rano jest zły ze zostawiłam za dużo psu w misce jedzenia przed wyjściem do pracy, w ciagu dnia jest zły ze w pracy nie odczytuje smsow za co ma do mnie pretensje, po pracy jest zły gdy ktos do mnie zadzwoni, wytyka co robi w domu gdy ja padam ze zmęczenia, jest zły ze nie trzyma diety a ja przez zmianę pracy nie mam siły ugotować obiadu. Praktycznie cały czas jest zły, przyjeżdża po mnie bo wie ze ciezko pracuje do pracy a jednocześnie wracając jest zly ze sa korki i nie ma w domu obiadu. Nawet gdy jedziemy na weekend ja od powrotu do domu do późnych godzin np 4 staram sie zadbać o siebie, umyć psa ogarnąć dom tak aby wszystko było zrobione. Czuje sie brzydka, okropna, samotna i głupia. Potrafi podnieść głos w miejscu publicznym albo byc obrażony i opryskliwy przez co bardzo sie wstydzę, szczególnie w obecności pięknych kobiet. Nie chce mieć dzieci, nie mysli o przyszłości. Zaczyna mnie to frustrować, nie wiem co zrobic. Czuje żal bo naprawdę wniosłam ogrom do tego związku. Stalam sie najlepsza Panią domu zmieniająca pościel 4 razy w tygodniu, pracująca każda koszulkę, gotującą, znalazłam kobieca prace, przynosiłam duże pieniądze do domu. Kupiłam drogie prezenty a teraz dostaje wielkie kopy w tyłek i czuje sie zwyczajnie oszukana. Nie ma miejsca na dziecko, na moje zmęczenie słysze ze on tez jest zmeczony, ostatnio zaczęły sie sytuacje w których przy innych jest opryskliwy i opowiada ile pieniędzy zarabiają zony kolegow siedząc w domu. Mam dosyć. Jak sobie pomyśle jakiego kopa w dupe za to wszystko dostałam to nie moge sie pogodzić z tym żalem. Robiłam z siebie pajaca i skalam jak małpa dając z siebie 200% po to aby dostawać takie rzeczy. Nie chce ze mna współżyć woli sie masturbować co mnie upokarza. 

Link to comment
Share on other sites

Żyjesz dla nie niego zamiast żyć dla siebie. Trzeba to zmienić! Twojemu partnerowi poprzewracalo sie w glowie, on nie potrzebuje partnerki tylko pieknej lalki, ktora bedzie leczyc jego kompleksy. Zastanow sie czy chcesz w ten sposob dluzej funkcjonowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.