Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Mąż założył sobie konto na portalu sex randek


Recommended Posts

Witam, 

Nie umiem sobie poradzić sama z moim problemem. Otóż, wczoraj odkryłam, że mój mąż ma profil na portalu sex randek. Mial tam swoje zdjęcia bez koszulki. Cała noc przeplakalam, rana najpierw zapytałam co to za SMSy przychodzą na jego telefon z tego portalu a on mi prosto w oczy sklamal, że gdzieś coś nacisnąl i teraz dostaje takie SMSy. Zapytałam się, czy napewno i żeby mi powiedział z ręką na sercu. On oczywiście przytaknal. Za chwilę wysłałam mu screeny jego profilu to już nie wiedzial co powiedzieć. Oklamal mnie prosto w oczy, po czym przeprosił i stwierdzil, że to tak tylko, że nic nie robił. Dodam, że to nie pierwsza taka akcja. Ja zaplakana z dzieckiem na rękach-on mnie jeszcze raz przeprasza. Aja się teraz czuję jak jakiś śmiec, jak ktoś kim można pomiatac. Przez cały dzień udawał że nic się nie stało, zachowywał się tak, jak gdyby nigdy nic. Wieczorem chciałam z nim porozmawiać to grał na telefonie i się śmiał z tego co do niego mówię. Jesteśmy w związku ponad 10lat,malzenstwem 5lat. Ja mam 29 lat, mamy dwójkę dzieci- córka 4latka a synek 10miesiecy.

Z jednej strony czuje, że powinniśmy się rozstać a z drugiej boję się, że sama nie poradzę sobie z dziećmi, mamy kredyt mieszkaniowy, boję się też tego, że będzie przekabacal dzieci na swoją stronę. Kocham go, ale czuję się strasznie zraniona. Bezsilna, nie wiem co robic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.