Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Czy mam depresję?


Lili97
 Share

Recommended Posts

Witam. Jestem Karolina. Mam 22 lata i potrzebuje pomocy.. Przez ostatnie 4 lata w moim życiu bardzo dużo się wydarzyło i chyba już sobie nie radzę z nadmiarem tego wszystkiego. W skrócie. Mam dziecko prawie 3 letniego synka. I narzeczonego, który jeździ w trasy na 26/28 dni.. Ale zawiodłam się na nim bo rok temu mnie okłamal i gdy byłam w ciąży to jego mama uderzyła go w twarz do krwi i mnie zasrapala w ramię.. Kocham moją rodzinę. Ale bardzo często jestem nerwowa. Nie mogę w nocy zasnąć. Pomimo tego że mam narzeczonego to czuję się samotna. Nie mam na nic siły. I gdy dowiedziałam się rok temu że on mnie tak okłamal to pocielam się w udo.. Psychicznie miałam już dosyć. Myślałam że to jest tylko chwilowe ale to ciągle wraca i nie potrafię sobie z tym sama poradzić.. Proszę o pomoc 

  • Smuci mnie to 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj Karolino!

Nie odpowiem Ci na tytułowe pytanie, ale wiedz że trzymam za Ciebie kciuki. Będzie dobrze. Musi być! Inaczej życie nas wszystkich nie miałoby sensu, a tak nie jest bo by nas nie było i tyle. Duuuuże serduszko dla Ciebie. Mam nadzieję że ze wszystkim sobie poradzisz :)

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani,

nie jest możliwa diagnoza przez forum; dokuczliwe dolegliwości są przesłanką do tego, by skonsultować się ze specjalistą, którzy przeprowadzi z Panią wywiad, postara się rozpoznać w czym tkwi problem. Najpierw dobrze byłoby porozmawiać z lekarzem psychiatrą by wykluczyć ogólnomedyczne przyczyny złego samopoczucia. Lekarz może dać skierowanie na psychoterapię jeśli uzna, że byłaby wskazana (na wizytę z psychoterapeutą może Pani też umówić się prywatnie by uzyskać diagnozę od psychoterapeuty).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.