Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Brak zaufania


Recommended Posts

Witam, mam narzeczonego planujemy ślub, wszystko pięknie. Natomiast pojawia się jeden problem moja zazdrość. Powodem jej jest mój poprzedni związek w którym facet mnie zdradził i mimo że było to już bardzo bardzo dawno wciąż mam z tym problem. Mój obecny nie nadszarpnal mojego zaufania a mimo to z tym zaufaniem jest różnie.. Już było między nami burzliwe wiele razy o to że byłam zazdrosna o jakieś koleżanki itd. Rozmawialiśmy o tym. On wie o moim problemie. I zwykle jak się pojawialy takie sytuacje to mnie uspokoił itd a teraz jesteśmy zareczeni plenujemy ślub i chce tego ale z drugiej strony te myśli wciąż są. Nie ciągle ale zdarzają się tak jak dzisiaj jak zobaczyłam na Facebooku jego koleżankę z pracy o której tyle ostatnio mówi.. Wiem też że ma dobrą pracę i mam myśli że nie zasługuje na mnie skoro mógłby być z kimś innym lepszym.. Nie wiem co robić bo nie chce go znowu tym zadreczac. Boję się że to nie minie ale nie wiem jak go teraz mialabym zostawić przed ślubem. Co więcej on kompletnie nie wykazuje zazdrości wobec mnie. Ufa mi 100%. Co powinno mnie cieszyć ale czasem chciałabym aby trochę poczuł się zazdrosny o mnie. Proszę o pomoc. Jak to zwalczyć? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja to widzę tak, po co miałby szukać kogoś lepszego? Skoro Ci ufa w 100% i chce ślubu, nie jest zazdrosny to widocznie kocha Cie taką jaką jesteś i nie masz powodów do zmartwień.

Natiomiast Ty musisz popracować nad własną samooceną bo jeśli będziesz ciągle stawiać się niżej to wasz związek nie przetrwa. W momencie kiedy będziesz pewna siebie, pewna swojej wartości nie będziesz się bać o zdradę.

Polecam materiały na ten temat:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.