Jump to content

Mąż caly czas obwinia mnie o zdrade


aga41

Recommended Posts

Witam. Z mezem jesteśmy razem 13 lat małżeństwem..mamy dwójkę dzieci. Od jakiegoś czasu wymyślił sobie że ja go zdradzam na prawo i lewo że zrobiłam z siebie dziwke szmatę..i tak mam co codziennie ja już wytrzymać niemoge. opiekuje się non.stop.dziecmi nawet dla.siebie chwili nie mam..a on przyjezdza i zaczyna dwoje głupoty gadać. Czasami mam już tak.dosyc że już myślałam żeby sobie coś zrobić i odejscmi mieć spokoj

Link to comment
Share on other sites

Prawda sie sama obroni, jeśli nie zdradzasz to nie masz sie czego obawiać. On ma problem nie Ty. Za duzo wpuścil do swojej glowy rzeczy i one zrobily mu kocioł myśli. Wydaje mi sie ze nie masz co na sile udowadniac niewinnosci bo wyjdzie ze winny sie tłumaczy .Jesli chce to niech szuka dowodów zdrad ale to tylko strata jego czasu, który mógłby inaczej zagospodarowac. Chyba musi sie sam o tym przekonac .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.