Jump to content

Manipulacja sensualna


Recommended Posts

Witam byłam w znajomości intensywnej z mężczyzną starszym od siebie o 13 lat. Cała ta historia trwała ponad tydzień max dwa tygodnie. Oboje byliśmy dość mocno sensualni cała nasza sfera znajomości opierała się głównej mierze na grze od 0 do 10(czyli zadawał mi erotyczne pytania przy których musiałam odpowiedzieć od 0 do 10 jak się w danej sytuacji czuję na ile jestem podniecona na ile mój umysł jest w stanie odpowiedzieć na dane pytanie czyli po prostu badał poziom mojej wrażliwości sensualnej w danej chwili)  Zadawanie przez faceta erotycznych pytań prowadzenie tej znajomości wyglądało następująco iż słyszałam wszystko to co chciałam usłyszeć czułam się jakby moja dusza moje pragnienia były zrozumiałe i tak zwane ugłaskanie duszy...  Sama ta gra powodowała że chciałam coraz bardziej go poznawać i cały czas o nim myślałam. On sam mówił że to co się dzieje w nocy jest w nocy a za dnia jest to co jest za dnia.  Nie doszło do zbliżenia intymnego bardziej takiego intymnego w głowie. Po czasie on zaczął się wycofywać po totalnym zawładnięciu mojej głowy uczuć emocji stwierdził że nie jest wart tego żeby tracić mój czas przez wzgląd na mój wiek oczywiście mówiąc mi jaka to nie jestem cudowna  po prostu się wycofał...  Cała ta sytuacja po tym jak ten emocjonalny i seksualny haj ze mnie już zszedł wydaje mi się mocno absurdalna i zaczynam myśleć że stosował wobec mnie jakieś techniki manipulacyjne i wcale nie chodziło mu o to żeby wylądować ze mną w łóżku a żeby psychicznie mnie zaliczyć. Zaznaczam że ponoć jest to osoba czy ta psychologiczna książki jest na wyższej pozycji dyrektora.  Potrzebuję żeby ktoś przyjrzał się tej sytuacji z boku i żeby wyraził swoją opinię na ten temat . Czy to była manipulacja? jaki to był rodzaj manipulacji ?zniknięcie w taki sposób nie jest normalne.

Link to comment
Share on other sites

Hej hej, już na samym początku, po przeczytaniu o tej grze w ocenianie od 0 do 10 zapaliła mi się lampka "Oho! Jakiś podrywacz". Jest w internetach cała społeczność tak zwanych PUA (Pick Up Artist czyli artyści podrywu), którzy wymieniają się rozmaitymi sztuczkami, manipulacjami, technikami czy sposobami uwodzenia. Niektórzy mocno się w to wkręcają i prześcigają się w liczbie "zaliczonych" w ten czy inny sposób kobiet. Moim zdaniem jednak większość uczniów to zwykli kolesie, często typu ciamciaramcia, co chcieliby poznać chociaż jedną fajną dziewczynę i mieć ją na stałe. Ten "starszy Pan" z Twojej historii widać trochę musiał ćwiczyć, bo dobrze mu szło. Nie wiadomo tylko dlaczego się wycofał, powodów może być wiele, a my możemy sobie zgadywać.

Link to comment
Share on other sites

Ej kobiety toć to jest wasze poletko czyli manipulacje, nie mi Was pouczać. Zgodze sie z Honrado ze to bylo typowe 100% PUA, a nagłe zniknięcie to część jego planu i jak widać skuteczna (że aż dziewcze wylądowalo na grupie  ). Czy ktoś kiedyś w ogóle widzał/słyszał o normalnych partnerskich relacjach damsko-męskich w prawdziwym życiu? To chyba jakaś baśń..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.