Jump to content

Nocne wyjścia partnerki


MikeAmp

Recommended Posts

Witam, jestem tu aby zapytać co myślicie o sytuacji. Od trzech miesięcy jestem w związku z kobietą która chce wychodzić w nocy do klubów z koleżankami beze mnie, nie mam żadnych podstaw aby jej nie ufać ale nie ukrywam że jej nocne eskapady powodują u mnie spory dyskomfort, nie czuję się z tym dobrze. Co o tym myślicie, czy to normalne że kobieta chodzi w takie miejsca bez faceta czy raczej moje złe samopoczucie z tym związane jest u mnie uzasadnione? Będę wdzięczny za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nie znam Twojej partnerki. I trudno mi wypowiedzieć się na jej temat.

Jedna od pewnego czasu znam klientkę, która razem z koleżanką przychodzą zabawić się (alkohol, taniec). Nie widziałem jej aby dawała facetom sygnał, że ma ochotę na romans z nimi albo zrobić to 1 raz. Mimo, że z kilkoma osobami z personelu potrafi przytulić się. A z rozmowy wiem, że ma dziecko i jest mężatką. 

 

Link to comment
Share on other sites

Normalne zachowanie to nie jest. Logiczne i zasadne byłoby spotykanie  się z gronem stałych znajomych (w tym przypadku koleżanek, ale w bardziej bezpieczne i neutralne miejscówki). Może i nie masz podstaw by jej nie ufac, w końcu to Wasza relacja i uzgodnienia dla związku, który budujecie. Spytaj wprost partnerkę czy taki tryb życia wcześniej prowadziła i w jakim celu odczuwa potrzebę spędzenia wolnego czasu w takim miejscu. Czy chętnie wyrażałaby aprobatę gdybys to Ty z kumplami odwiedzał regularnie podobne miejsca bez jej udziału. Każdy z nas ma prawo do prywatności, zajmujemy się odmiennymi pasjami i wcale nie muszą one byc spójne z tymi, które interesują drugą połówkę; w końcu na tym polega dobry związek dwojga. Milczeniem nic nie wskórasz a bardziej bedziesz bił się z myslami jak spędza ten czas i z kim. Mih podsunął dobry pomysł. Nie chcesz pojsc sam, poproś kogos zaufanego. Chcesz mieć pewność to działaj. Szczera i otwarta rozmowa jest jak najbardziej wskazana. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.