Jump to content

Recommended Posts

Witam. Mam dziecko z poprzedniego związku i partnera od roku, nie mieszkamy razem ale każdy wolny czas spędzamy razem. Razem ale bez mojego dziecka. Jutro koncze 25 urodziny, ten dzień chciałam spędzić z nim i moim dzieckiem. Wynikła awantura, bo on już miał inne plany, bo ja wszystko popsulam i zaczęły się wyzwiska (szmato, tepaku, głupia kretynko) czy na prawdę przez to że mam dziecko muszę być już do końca życia nieszczęśliwa ?

Znam sie z nim siedem lat, między nami bywało różnie. On poszedł siedzieć za narkotyki. Wyszedł, naprawdę przeszedl resocjalizację, jest troskliwy, dba o mnie, ale miewa też wybuchy, fakt, rzadziej, ale jednak. Wtedy krzyczy, poniża mnie i z trudem powstrzymuje się od tego by mnie nie uderzyć. 

Kocham go, ale mam powoli dość tego wszystkiego.

Półtora roku temu sama odstawiłam leki. Zdjagnozowano u mnie depresję, stany lękowe i ataki paniki . 

Mój psychiatra znajduje się kilkadziesiąt kilometrów ode mnie, nie mam przyjaciół, nie mam nawet znajomych żeby móc poprosić kogokolwiek o to by ze mną tam pojechał, sama się boje

I wracam do etapu z przed choroby gdzie wstydziłam się przyznać nawet sama przed sobą, że potrzebuje pomocy . 

Coraz częściej nie mam siły na nic. Znów każdy dzień staje się walka, bólem znow budzę się rano z myślą żeby tylko przetrwać do wieczora.

Często myślę że przy życiu trzyma mnie tylko moja córka, dla której i tak jestem najgorszym rodzicem, wiem to, ale nie potrafię tego zmienić. Czuję się manipulowana emocjon

alnie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.