Skocz do zawartości

Niezrozumiałe zachowanie chłopaka


Polecane posty

Na początku pokazywał mną zainteresowanie, flirtował, pojawiał się na eventach gdzie byłam, ogólnie mówiąc chodził za mną. Trochę odwzajemniłam flirt, ale czasem go ignorowałam z racji swojej nieśmiałości. Zasugerował, żebyśmy się spotykali regularnie pod pewnym pretekstem. Zgodziłam się, ale dalej tematu nie pociągnął, żadnego dnia ani żadnej godziny nie zaproponował. W pewnym momencie wkurzyłam się, bo myślałam, że się mną zabawiał i zaczęłam go traktować jak powietrze. Zauważył to i próbował wtedy coś zagadać, jednak ja byłam nieugięta, bo byłam 100% pewna, że żartował sobie ze mnie od początku. Potem podczas no contact'u w wakacje wypisywał w swoich social mediach, że nie można ufać ludziom, że ludzie dopiero żałują, gdy coś stracą. Pomyślałam, że to o mnie, bo z żadną inną dziewczyną go nie widziałam, poza tym wstawił to w moje urodziny. Po kilku miesiącach miałam dość zastanawiania się i zaprosiłam go na kawę. Bez odpowiedzi, ale chciał zwrócić znów moją uwagę. Pytałam o spotkanie w sumie kilka razy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, bez rezultatu. Zaczął do mnie pisać znowu i pisał naprawdę często, codziennie i sam zaczynał, i tak się ciągnęło przez kolejne miesiące. Niby zasugerował znowu jakieś spotkanie, jednak tym razem w grupie (też chciał, by była oprócz nas moja koleżanka, ale jej akurat nie podrywał jakby co). Napisałam, że wolę sam na sam i nic. W końcu wkurzyłam się jeszcze bardziej (po raz kolejny..) i napisałam mu, że nie mam więcej cennego czasu do stracenia na niezdecydowanych manipulujących ludzi, że albo niech czyny pójdą za słowami (albo niech robi co powinien czyli spotkanie), albo niech idzie marnować czas innej dziewczynie, a mnie zostawi w spokoju na dobre. Przeprosił za to, że nie zorganizował spotkania i dodał, żebym nie dramatyzowała, jednak po tej wiadomości coś się zmieniło. Jak wcześniej nie rozmawiał z żadną inną dziewczyną to odkąd mu to napisałam zaczął podrywać inną z prześmiewczym uśmieszkiem w moją stronę. Napisałam do niego z przeprosinami i wyjaśniłam, że napisałam to w złości, że miałam powód być zła, że nie miałam tego na myśli. Napisałam jeszcze, że nie chce się postawić w mojej sytuacji, tej, która prosiła o spotkania i była olewana. W wiadomościach zwrotnych wyśmiał mnie i napisał, że nie złości się, ale dodał, żebym cieszyła się życiem i nie marnowała swojego cennego czasu. Dodał, że "pogarszam sprawę", i że "w kwestii stawiania się w czyimś położeniu, to ty też nigdy nie wiesz, przez co przechodzą inni". Czy ja naprawdę za bardzo się wtedy uniosłam? Chciałam, żeby on się w końcu ze mną spotkał... Potem wytłumaczyłam mu, dlaczego w pewnym momencie traktowałam go jak powietrze, wyjaśniłam, że byłam zła, że czułam się przez niego oszukana i zapytałam, dlaczego w ogóle podrywał mnie na samym początku. Odpisał, że jestem szalona i że nie wie kompletnie, o czym piszę, że nie ma wobec mnie żadnych negatywnych emocji i nigdy nie miał, i że byłby "bardziej niż szczęśliwy" usłyszeć w rzeczywistości, co mam do powiedzenia. Czyżby? Żadnych negatywnych emocji, a stwierdził, że pogarszam sprawę? Przecież on dobrze wiedział, co robi. Ogólnie on wcześniej też trochę uciekał ode mnie, ale gdy mu to wygarnęłam, to wszystkiemu zaprzeczał i zachowywał się bardzo dziwnie, ciągle jakieś manipulacje. Po tych kilku miesiącach zmienił się, nie inicjował już kontaktu fizycznego jak dawniej i raczej mnie unikał. Ja go w końcu jedynie zapytałam na żywo, czy chce rozwinąć tę znajomość do czegoś więcej niż koleżeństwa i odpowiedział, że nie. Teraz lata za tą inną tak samo, jak wcześniej za mną i jest dla niej milutki, tak samo jak wcześniej ze mną. Dopóki nie napisałam tamtego smsa w złości, nie rozmawiał z nią. Dlaczego on mnie tak potraktował? Ciągle się obwiniam, czy to naprawdę ja spartaczyłam wszystko? Czy może on od początku tylko wszystko udawał, czy był mną kiedykolwiek zainteresowany? Zmęczyła mnie ta sytuacja psychicznie i nie mogę się pozbierać, bo to trwało naprawdę długo i nie potrafię tego zrozumieć, ciągle zadręczam siebie, że on się na mnie mści albo coś podobnego. Naprawdę mi na nim zależało. Ciągle analizuję, co zrobiłam źle i nie potrafię się uwolnić od tych myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie analizuj, nie wracaj, nie pisz wiadomości, nie tłumacz tylko zwyczajnie odpuść taką znajomość. Nie wiem ile masz lat, ale domniemam, ze jesteś młodą dziewczyną. Czasy się znacznie zmieniły od tych, kiedy miało się „dzieścia” lat. Nie wyobrażam sobie „biegać” za chłopakiem. Przecież to takie poniżające dla dziewczyny, nie sądzisz? Jeśli zależy mu na Waszej znajomosci odezwie się, jeśli jest inaczej znaczy, ze należy zapomnieć i nie rozkładać na czynniki pierwsze. Rozejrzyj się wokół siebie, zaczekaj na tę prawdziwą sympatię. To najlepsze rozwiązanie. 

  • Jestem za to wdzięczny 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
       
    • 0 komentarzy
      Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
       

      Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
       
      Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
      Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
      Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
       
      Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.
    • 0 komentarzy
      Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
       
       
    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.