Jump to content

Przepraszam, ale musze sie w koncu wygadac

KasiaT

Recommended Posts

Czesc,

Jestem 35 letnia Kobieta, na codzien tryskajaca energia, zawsze usmiechnieta. Od dziecka nakladam na siebe maske... A w srodku czuje pustke... I 2 prube samobujcze... Nienawisc do siebie samej ze nie potrafiw wzosc sie w garsc i zapomniec.

Ojciec alkochilik... Z dziecinstwa pamietam nocne awantury, nasluchiwanie, czy bije Mame... Pamietam Jak o 1-2 wnocy jako 7-8 letnie dziecko bieglam do sasiadow Bo Tata bije Mame. Pamietam wstyd przed kolegami i udawanie...Mama jest wspaniala i kochajaca ale Nie czesto przytulala, albo mowila Kocham,zajeta moim bratem rok mlodszym ode mnie(ma porazenie mozgowe)

W domu bylam ja jako starsza siostra, rok mlodszym brat. Porazenie muzgowym i 7 lat modszy braciszek. 

Mam cudownegi meza i wspaniala corke , Jak skonczylam 15 lat ti co wakacje jezdzilam za granice na zarobek, Jak mialam 19 i skonczylam liceum wyjechalam na stale.

Ale odkad Ona sie urodzila moja nienawisc wobec rodzicow urosla.

Jedna rzecz Z dziecinstwa  pamietam najbardziej. Mialam wtedy okolo 5-6 lat. Bylam Sama w domu. Ojcciec peenie poszedl grdzies Pic, mama wyszla  po zakupy do sklepu naprzeciwko. Di drzwi zapukal kunpel mojego ojca . Mama miala mu sciac wlosy. Powiedzialam mu se wyszla po zakupy ,on wszedl i poemwiedzial ze zaczeka na nia. Pamietam ze wziol taboret i usiadl na srodku kuchni, naglw mnie zawolal. Powiedzial pacz co wujek ci przyniosl.

Mial truskawkowego ciupa-ciupsa lizaka.

Choc do wojka, pamietam ze usiadlam mu na kolana a on wsadil mi reke pos spudnice i zacza mi grzebac palcami w majtkach...

Nawet Jak ti piace czuje Nadal ten strach..

Pamietam tylko se siedzialam nieruchoma i patrzylam w okno na przeciw.

Nie pamietam nawet kiedy przestal, kiedy wrucila mama itd.

Wiem tylko se po jakims  czasie powiedzialam o tym rodzicom, ale peenie mi Nie uwirzyli Bo ten Wojka Nadal przychodzil do nas do domu, ojcciec Nadal Z nim pil..

Najlepsze jest ti se Jak Z moim mezem zdecydowalismy se slub wezniemy w Polsce se wzgledu na mojego beata, 

To ten pijak zrobil nawet tradycyjny szlaban przed domem moich rodzicow....

Jak gdyby nigdy nic sie Nie stalo.

Jak gdyby moj bol, strach Z dziecinstwa nic Nie znaczyly.

.

Dziekuje wszystkim ktorzy przeczytaja moja historie.

To smutne, że rodzice, którzy powinni być wsparciem,nie reagują na takie rzeczy. Dobrze , że teraz masz kochających bliskich- męża i córkę. Ty na pewno jesteś dobrą matką i kochającą. Jeśli nie dasz rady ze wspomnieniami to może pójdź do specjalisty . Odetnij się od tego co złe, masz nowe życie,swoje, po swojemu. Trzymaj się 🌞