Jump to content

Córka alkoholika


Ewelinka

Recommended Posts

Hej jestem 20 letnią dziewczyną. Od kąd pamiętam w mojej rodzinie był alkohol. Ojciec przez to nie chce mieć ze mną kontaktu. W życiu widziałem się z nim ze dwa może 3 razy. Moja mama orzeniła się w końcu po rozwodzie i zamieszkaliśmy w domu (nazwijmy go Jankiem) Janka. Po kilku miesiącach mieszkania urodził się mój 1 brat przyrodni. Jednak ciągle były awantury, krzyki no i oczywiście alkohol. Po dwóch latach urodził się kolejny. Ale kiedy miał 11 miesięcy to Janek zapił się. Za dwa tygodnie zaczynam 20 lat i co mi z tego skoro 4 miesiące temu miałam wypadek samochodowy i straciłam 11 lat z życia bo dostałam amnezji. Dziś kiedy rodzeństwo zaczęła się bić i krzyczeć dostałam flesz becku jak Janek bił się ze swoim bratem dzień przed jego śmiercią. Dostałam ataku paniki i omal nie zemdlałam bo nie wiedziałam jak poradzić sobie na nowo z tą traumą. Teraz szukałam strony z poradami bo chce się pociąć aby sobie ulżyć i pozbyć się tych emocji.  Nawet jak nikt mi nie odpisze to trudno chociaż się wygadałam sama sobie. Miłego wieczoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

cześć

po 1 to nie przez alkohol w domu ojciec nie chciał miec z toba kontaktu, raczej problemy psychiczne/sam miał traumatyczne dzieciństwo. to oczywiscie nie usprawiedliwia go. 

może sprobujesz porozmawiać ze specjalista? zycie moze być lepsze

 

dzieki za podzielenie sie swoja historia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.