Jump to content

Czy powinnam odejść ?


Recommended Posts

Dzień dobry, jestem na forum nowa. Szukam porady, niestety nie mam wielu zaufanych ludzi z którymi można porozmawiać. Bardzo boje się samotności... Mój narzeczony planuje iść do wojska . Teraz jest na poligonie, który trwa miesiąc. Minęła już połowa, nie radzę sobie, codziennie płacze. Nie wyobrażam sobie takiego związku, związku w którym on będzie cały czas na wyjazdach. Czuję,że oddalamy się od siebie. Boje się, że przez te rozłąki możemy się rozstać, nie chce takiego życia. Z drugiej strony nie chce go też ograniczać , każdy ma swoje życie .... Co robić , porozmawiać szczerze i wyrazić swoje zdanie , czy czekać na rozwój sytuacji 

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie na forum, Na początek dobrze byłoby porozmawiać z narzeczonym co Ci leży na sercu. On powinien być jedną z najważniejszych zaufanych osób do rozmowy, tym bardziej w sprawie, która bezpośrednio go dotyczy. Nie chcesz żyć w związku na odległość, rozumiem, masz prawo czuć się opuszczona przy takim rozwoju sytuacji. Nie po to wchodzi się w związek, żeby żyć przez większość czasu samotnie. Nie każda kobieta może być żoną żołnierza. Najpierw sprawdź ogólnie jakie jest jego stanowisko, próbujcie się dogadać. Jak to nie wypali będziemy myśleć dalej. Tylko nie zostawiaj tej sprawy w rękach losu albo całkowicie w rękach faceta, sama kieruj swoim życiem tak, żeby było Ci dobrze.

  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.